...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Świąteczne Kreacje już w przedsprzedaży

Pierniki, serniki i... grzaniec! Kolejna publikacja z cyklu Kreacje zachwyca bogactwem świątecznych przepisów, różnorodnością i pięknymi zdjęciami. Właśnie ruszyła jej przedsprzedaż.

Nie ostygły jeszcze emocje związane z publikacją Kreacje, która ujrzała światło dzienne we wrześniu, tymczasem w przedsprzedaży znalazła się następna książka zdolnego cukierniczego trio - Michała Iwaniuka, Macieja Rosińskiego i Macieja Wiśniewskiego. Oficjalna premiera Świątecznych Kreacji planowana jest na 16 listopada.

 


Jak przyznają sami autorzy, kolejna publikacja, choć nawiązuje do poprzedniej, ma inny charakter. - Wydanie jej udało się błyskawicznie z racji tego, że mieliśmy już ogromne doświadczenie po pierwszych Kreacjach. Dzięki temu udało się tym razem uniknąć wszelkich błędów.

 


Świąteczne Kreacje to publikacja, która stanowi swoiste usystematyzowanie wiedzy cukierniczej oraz inspirację do przygotowania propozycji bożonarodzeniowych. Autorzy zgromadzili w książce te receptury, które od wielu lat cieszą się najwyższą popularnością wśród odbiorców ich pracowni.Zawiera na 40 receptur i liczy 208, na których znajdziemy bogactwo świątecznych pomysłów. - Są tam receptury nowoczesne i klasyczne, których pokazujemy różne wariacje. Samego sernika jest kilka rodzajów - mówi Maciej Rosiński. - Oprócz ciast oraz deserów postawiliśmy także na świąteczne dodatki, akcenty i napoje  takie jak konfitury, kompot z suszu, dwa rodzaje grzańca lub gorąca czekolada z nalewką orzechową - dodaje autor. 

 

  

Do współpracy mistrzowie zaprosili branżowe osobowości Wstęp napisał chef Bogdan Gałązka, o cieście drożdżowym Bożena Sikoń-Wojtal, o pierniku Iga Sarzyńska, o serniku Tomasz Deker, o maku Tomasz Korfel, o świątecznych przyprawach Wojciech Rzepecki. Za zdjęcia, tak jak poprzednio, odpowiedzialny jest Jakub Wilczek.

 


Obecnie trwa promocja, dzięki której zainteresowani mogą kupić obie publikacje w tańszej cenie. Tymczasem autorzy już zabierają się za trzecią książkę, której premiera planowana jest na jesień 2021.


Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji