...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Szkoła Artystyczna Wiesława Kuci – metamorfoza po 8 latach działalności

Nowa lokalizacja, większa przestrzeń i szerszy zakres szkoleń – 26 lutego br. przekonamy się, jaki efekt przyniosły prace nad nowoczesnym studiem piekarsko-cukierniczym i gastronomicznym pod dobrze znaną nazwą Szkoła Artystyczna Wiesława Kuci w Lublinie.

Od roku trwały intensywne prace nad odnowioną pracownią Wiesława Kuci. Zmiany obejmują nie tylko industrialny design, korespondujący z nową lokalizacją w jednej z przemysłowych dzielnic Lublina, ale także profil działalności. W porównaniu z pierwszą pracownią, mieszczącą się na 40 m2, nowe studio oferuje ponad trzykrotnie większą przestrzeń. – Na 130 m2 stworzyliśmy niesamowite miejsce, gdzie możemy wreszcie zrealizować pomysły, które od dawna chodziły mi po głowie. W poprzedniej pracowni szkoliłem maksymalnie 4 osoby, teraz możemy przyjąć nawet 24 osoby, z zachowaniem bezpieczeństwa oraz wygody pracy – mówi Wiesław Kucia, właściciel Szkoły Artystycznej w Lublinie, która działa od 2008 r. – W nowym studio wydzieliliśmy również przestrzeń do odpoczynku, tak aby uczestnicy mogli zrobić sobie przerwę, napić się kawy czy porozmawiać – dodaje Anna Kucia, żona lubelskiego mistrza, od początku zaangażowana w prace nad projektem.

Novum na Lubelszczyźnie

Jak zapewniają pomysłodawcy, Szkoła Artystyczna to jedyne takie miejsce w południowo-wschodniej części Polski, w którym będą organizowane szkolenia w szerokim zakresie tematycznym i o różnym poziomie zaawansowania. – Na wyposażeniu jest sprzęt gastronomiczny do prowadzenia pokazów kulinarnych i nauki gotowania, sprzęt i akcesoria do sugarcraftingu oraz pralin i oczywiście wszystko, co potrzebne do wypieku chleba. Sprzęt dobieramy tak, aby zapewnić komfort pracy i bezpieczeństwo, głównie chodzi mi o bezpieczeństwo najmłodszych adeptów. Zapraszamy również producentów specjalistycznego sprzętu do współpracy w ramach projektu – dodaje Wiesław Kucia. Już wiadomo, że Szkoła Artystyczna to nie tylko pracowania dla profesjonalistów. – Przestrzeń jest tak zorganizowana, aby czuć się swobodnie, a przy okazji miło spędzić czas. Wspólne gotowanie czy wypiekanie chleba to dobry sposób np. na firmowe spotkania integracyjne. W naszej pracowni zorganizujemy zarówno pieczenie babeczek z dziećmi, jak i pokazy baristyczne czy carving... możliwości jest dużo, dużo więcej – wymienia Anna Kucia, menadżerka projektu.

Szkolenia w szerszym gronie specjalistów

Lubelski mistrz zaprosił do współpracy znanych specjalistów w dziedzinie gastronomii, cukiernictwa oraz czekolady. Na stronie internetowej pojawiły się pierwsze nazwiska osób prowadzących szkolenia: dekoratorka wyrobów cukierniczych Iga Sarzyńska, specjalista od czekolady Marcin Paździor, dwukrotna wicemistrzyni Polski wśród dekoratorów cukierniczych Magdalena Komorowska oraz znawca produktów regionalnych i kucharz Kamil Kotarski. Jak zapewnia Wiesław Kucia, to grono będzie się powiększać, m.in. o osoby poznane na światowych konkursach piekarskich, w których sam brał udział.

– Jesteśmy w trakcie organizowania planu szkoleń na 2016 r. Harmonogram będzie dostępny w lutym na stronie internetowej www.kucia.com.pl – dodaje Wiesław Kucia. Przy okazji dementuje wszelkie plotki o rezygnacji z prowadzenia szkoleń wyjazdowych.

Oficjalne otwarcie Szkoły Artystycznej zaplanowano tuż po powrocie z Expo Sweet, 26 lutego. Jakie atrakcje będą towarzyszyć przecięciu wstęgi? Zaplanowaliśmy pokaz tworzenia dekoracji z czekolady oraz wspólne gotowanie „po lubelsku”, czyli naszych regionalnych potraw. Zaprezentuję też najnowszą metodę drukowania na tortach i ciastach przy użyciu plotera od firmy Modecor. A na koniec – pokaz barmański... Już dziś serdecznie zapraszamy – zakończył wicemistrz świata w piekarstwie z 2009 r.

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji