czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Sztuka dobrej sprzedaży - szkolenie 0

dodano ,Redakcja AU

Nie jest łatwo upiec i udekorować tort. Ale dopiero prawdziwą sztuką jest go dobrze sprzedać! Jak? Tego dowiecie się podczas szkolenia Marty Mężyńskiej! Zapraszamy!

Piękny i smaczny tort to nie wszystko. Mimo, że poziom sugarcraftingu w Polsce w oszałamiającym tempie wzrasta to jednak wielu pasjonatów dekorowania tortów ma problem z szeroko pojętym marketingiem sprzedażowym.

 

 

Jakie są realne koszty produkcji tortu artystycznego? Jak wycenić swoją pracę? Jak ocenić rynek i trafić do określonego typu klienta? Gdzie i jak reklamować swoje usługi ? W jaki sposób budować wizerunek firmy i funkcjonować w mediach społecznościowych? W pierwszym odczuciu zagadnienia wydają się banalne. Nic bardziej mylnego! Jak pokazuje rynek mało która pracownia tortów czy dekorator planujący słodki biznes potrafi odpowiednio wycenić swój produkt. Ceny tortów artystycznych często są absurdalnie niskie, ba, czasami nawet ich ceny graniczą z kosztami produkcji. A to w efekcie psuje cały rynek.

 

 

 

Powyższe zagadnienia zostaną poruszone na jedynym w Polsce cyklu szkoleń marketingowych , które poprowadzi Marta Mężyńska, właścicielka Pracowni tortów i muffin artystycznych Nocne pieczeniePonadto na szkoleniu zostaną poruszone kwestie konstrukcji umów weselnych, organizacji weselnych candy barów, otwarcia autorskiej pracowni tortów (wymogi sanepidu, obniżenie kosztów dostosowania lokalu itp.).

 

 

Termin szkolenia: 26.03

Miejsce: Katowice

Koszt: 650 zł brutto

Zapisy: napisz na Nocne pieczenie lub telefonicznie 796 27 47 44

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe