...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Szykujcie się na OFTA

tortownia.pl zaprasza do Warszawy na Otwarty Festiwal Tortów Artystycznych. To już druga edycja, która odbędzie się 30 i 31 maja 2015 r. W programie konkurs dekoratorski, wystawa tortów artystycznych, pokazy, warsztaty cukiernicze i inne atrakcje.

Sobota, 30 maja, będzie dniem zamkniętym dla publiczności i prawdziwym świętem dla uczestników konkursu. Będzie okazja do inspirujących spotkań i wymiany doświadczeń. Ponadto popołudniu uczestnicy konkursu wezmą udział w bezpłatnych warsztatach Bożeny Sikoń! W sobotę odbędą się także obrady jury, które oceni prace w 4 kategoriach: tort weselny, tort w stylu dowolnym, kwiaty cukrowe i małe formy.

W niedzielę, 31 maja, publiczność obejrzy wystawę prac konkursowych, odbędą się liczne pokazy dekoratorskie, będą też słodkie atrakcje dla dzieci.

W tym roku uczestnicy OFTA zmierzą się z tematem „Oswoić żywioły”. Będzie się działo Uśmiech

Aktualne informacje, zasady udziału w konkursie i relacje z I edycji (w 2014) roku znajdują się na www.tortownia.pl/ofta.

Jak wyglądała I edycja OFTA w 2014 r., czytaj TUTAJ

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji