...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Targ CzeKawy - z szacunku do rzemiosła i przyrody

4 lipca Dobre Miasto stanie się miejscem relaksu, inspiracji i dobrego smaku. Kawa i czekolada będą motywem przewodnim wydarzenia, którego częścią jest też konkurs na najlepsze brownie.

Już 4 lipca od 11:00 do 17:00 w Stodole Kultury w Dobrym Mieście spotkają się lokalni rzemieślnicy i artyści, tworząc szereg warsztatów twórczych, pokazów, quizów, stoisk dla dzieci i dorosłych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Spotkanie organizowane jest w szacunku do przyrody i człowieka.

 


Targ CzeKawy to spotkanie kulturalno-społeczne dla wszystkich miłośników słodkich uniesień, aromatu kawy, warmińsko-mazurskiego rękodzieła, warsztatów twórczych dla rodzin i innych czekawych aktywności dla małych i dużych. Na gości czekają stoiska z rękodziełem i lokalnymi, wysokiej jakości produktami (czekolada, ciasta, sery, miody, chleby, biżuteria, rękodzieło, oleje etc.) oraz inspirujące warsztaty i aktywności. Główne cele Targu CzeKawy to przede wszystkim inspirowanie dzieci i młodzieży różnymi formami rozwoju zainteresowań, prezentacja produktów rzemieślniczych Warmii i Mazur, integracja i aktywizacja społeczności lokalnej po czasie izolacji w pandemii. Spotkanie poprowadzi artystka Marta Andrzejczyk.

- 4 lipca w Dobrym Mieście będzie można spędzić dobry czas w towarzystwie inspirujących rzemieślników i artystów. Zadbamy też o relaksacyjny charakter wydarzenia – pyszne jedzenie, przestrzeń na koc, warsztaty twórcze, brak głośnej muzyki w tle. Dla wszystkich twórców wydarzenia ważny jest szacunek do przyrody – zadbamy o minimalizowanie opakowań i segregację odpadów – podkreślają organizatorzy wydarzenia, Ewelina Siczyńska z Kofikada Coffee Roastery i Arkadiusz Dziczek z Dzika Czekolada.

Spotkanie ma charakter niekomercyjny. Wystawcy i organizatorzy działają barterowo – stoisko „opłacone” jest fantami, które zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach i aktywnościach podczas Targu CzeKawy. Wystawcy proponują również gościom szereg aktywności podczas spotkania. Nadal trwa zbiórka na organizację wydarzenia: https://zrzutka.pl/7sj2by. Wydarzenie już wsparli finansowo i rzeczowo: Agro Helena Dobre Miasto, ArTech Dobre Miasto, Auto Land Polska S.A., Choco Trade, CoffeeDesk, Hotel Kopczyński, Lioforte,  Martrans. Partnerami zostali: Warmiński Zakątek, Rowerowa Warmia, Fundacja Drzewice, Mistrz Branży.

W programie Targu CzeKawy m.in.:

• Stoiska lokalnych rzemieślników, producentów, artystów

• Wystawa fotografii Arkadiusza Dziczka i malarstwa uczniów olsztyńskiego Liceum Plastycznego

• Konkursy i quizy z czekawymi nagrodami

• Warsztat tworzenia kulek mocy

• Warsztaty malowania czekoladą

• Rodzinne skoki w workach po kawie

• Sensorycznie o konopiach

• Quiz o chlebie

• Quiz o chwastach

• Ocet jabłkowy – pokaz kulinarny

• Degustacja roślinnych naparów

• Warsztat tworzenia świec z wosku pszczelego i ul pokazowy

• Quiz wiedzy o kawie z pokazem na najlepszą kawę mrożoną i zalewajkę (Kofikada Coffee Roastery)

• Warsztat czekoladniczy z żarnami azteckimi dla małych i dużych (Dzika Czekolada), warsztat kulinarny marcepana królewieckiego z Tomkiem Derdoniem (Kawiarnia Moja w Olsztynie), wszystko z komentarzem redaktorki i blogerki Natalii Aurory Ignacek


13:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze brownie czekoladowe (jury: Natalia Aurora Ignacek, Helenka Korwek, Ewelina Siczyńska, Tomek Derdoń)

Strona wydarzenia na Facebooku >>> KLIK! 

Organizatorami wydarzenia są: Dzika Czekolada, Kofikada Coffee Roastery, Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście, Stowarzyszenie „Scena Babel”.


Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji