...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Targi Ekologiczne na Bliskim Wschodzie - podwajają swoją powierzchnię!

Organic and Natural Products Expo – największe regionalne targi na Bliskim Wschodzie, prezentujące wyłącznie produkty z branży ekologicznej – podwajają swoją powierzchnię w roku 2018.

Według organizatorów tak ogromny rozwój jest możliwy dzięki dynamicznie rosnącemu rynkowi produktów organicznych w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jest to też sukces poprzedniej edycji wystawy.

W zeszłym roku Dubaj był gospodarzem 15-tej edycji targów, które odbyły się pod patronatem Ministerstwa Środowiska i Zmiany Klimatu oraz przy wsparciu Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego (IFOAM). Wystawa gościła wystawców z 50 krajów, z czego 10 zaprezentowało się w pawilonach krajowych oraz ponad 7000 kupców z krajów Bliskiego Wschodu, Północnej Afryki (tzw. MENA: Middle East & North Africa)) oraz krajów sąsiadujących.Dyrektor targów, Shinu Pillai, komentuje osiągniecia tegorocznego wydarzenia - “Nowa strategia “online to offline Connect’, rozpoczęta w poprzedniej edycji i mająca na celu powiązanie tradycyjnego biznesu z nowymi klientami poprzez nowoczesne platformy on-line odniosła ogromny sukces. Edycja 2017 doprowadziła do 865 nowych spotkań z profesjonalnymi kupcami z branży, a nasze dedykowane programy wygenerowały w ciągu 3 dni targowych umowy warte około 317 milionów dolarów. Ponadto uruchomiliśmy jedyną na Bliskim Wschodzie platformę online “organic247” dla całego handlu hurtowego, która łączy kupców oraz dostawców przez cały rok. Myślę, że nasze działania zostały docenione w branży jako skuteczne, dlatego też 22% ubiegłorocznych wystawców potwierdziło już swoją obecność w tegorocznej edycji targów.”Wzrost Rynku na Bliskim Wschodzie
Rozwój branży ekologicznej na Bliskim Wschodzie od kilku lat jest bardzo dynamiczny. Popyt na produkty naturalne jest ciągle niezaspokojony, czego dowodem jest 60% wzrost przestrzeni półkowej przeznaczonej na tego typu produkty, obserwowany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w krajach podążających za tym trendem. Wraz ze wzrostem popularności, jaką cieszą się produkty ekologiczne, wielu gigantów rynku detalicznego w ciągu dwóch ostatnich lat zdecydowało się na wprowadzenie na półki ekologicznych marek własnych. Silna pozycja Dubaju, jako centrum regionalnego handlu, zostanie jeszcze bardziej wzmocniona po otwarciu Dubai Food Park - inwestycji w postaci pierwszego parku handlowego w branży spożywczej na Bliskim Wschodzie.Nowości w roku 2018
Wystawa uruchamia nowy pawilon - Organic Tea & Coffee Pavilion, który dedykowany będzie ekologicznym producentom herbaty i kawy oraz przedsiębiorcom z tej kategorii szukających kontrahentów w regionie MENA. Organizatorzy oczekują owocnych spotkań pomiędzy producentami, specjalistami od marketingu a kupcami z całego regionu. Podczas trzydniowej imprezy planowane są ceremonie i degustacje herbaty, aby dodatkowo zaangażować uczestników rozmów.

“Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wystawców wprowadziliśmy usługę EZExport, która ułatwia prowadzenie biznesu w całym regionie i zapewnia międzynarodowym wystawcom kompleksowe rozwiązania logistyczne, począwszy od certyfikowania ich produktów na miejscu, aż po odprawę celną, fracht i magazynowanie."- dodaje dyrektor Pillai.

Miedzy innymi dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom targi Organic and Natural Products Expo w tym roku spodziewają się ponad 250 wystawców i ponad 9500 odwiedzających w listopadzie 2018 r. Aby rozwinąć swoją działalność na dynamicznie rozwijającym się rynku na Bliskim Wschodzie, kliknij tutaj, aby ustalić szczegóły rejestracji na „Middle East Organic and Natural Products Expo” lub skontaktuj się z działem sprzedaży pod adresem info@naturalproductme.com.


16. edycja wystawy "The Middle East Organic & Natural Expo Dubai" - jako jedyne wydarzenie tego typu na Bliskim Wschodzie i w regionie Afryki Północnej, pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska, przy wsparciu Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego (IFOAM) i innych wiodących organizacji międzynarodowych - odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Dubaju. Wraz ze wzrostem liczby możliwości w segmencie żywności ekologicznej w tym regionie oraz wsparciem rządu, zapewniamy miejsce spotkań potencjalnych nabywców i sprzedawców, aby wspólnie dotrzeć do tej niszowej grupy docelowej. Wystawcy spotkają się z głównymi dystrybutorami, importerami, kupcami, hurtownikami, rolnikami i kierownikami gospodarstw rolnych, właścicielami gospodarstw rolnych i stowarzyszeniami rządowymi- to tylko kilka opcji potencjalnych relacji biznesowych z regionu Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, krajów WNP i regionu Lewantu. Segment żywności ekologicznej i naturalnej na Bliskim Wschodzie w 2015 roku wyniósł prawie 72 miliardy dolarów. Oczekuje się, że do 2022 roku osiągnie wartość 185 miliardów dolarów, a jego średni roczny wzrost wyniesie 14,4%.Głównymi czynnikami przyczyniającymi się do rozwoju tego rynku to rosnąca świadomość w temacie zdrowej żywności i chorób cywilizacyjnych (takich jak cukrzyca), rosnąca populacja ludności, ochrona środowiska, bezpieczeństwo żywności, dobrostan zwierząt oraz coraz większe zainteresowanie stosowaniem produktów naturalnych i ekologicznych. Tegoroczne targi promują pięć najważniejszych i dynamicznie rozwijających się sektorów w całym segmencie produktów ekologicznych, oto one:

- Żywność & Napoje
Ekologiczne przyprawy, zioła, żywność funkcjonalna i zielona, soki, produkty mleczne. Organiczne owoce i warzywa, herbata, kawa, woda mineralna i inne napoje. Żywność etniczna, suche owoce, przekąski funkcjonalne oraz z błonnikiem.

- Życie & Terapie
Domowe tekstylia ekologiczne, ekologiczne środki czystości. Produkty zdrowotne, sportowe i fitness. Sprzęt do ćwiczeń oraz produkty z recyklingu. Ekologiczne produkty ogrodnicze i nawozy.

- Opieka zdrowotna i odżywianie
Naturalne środki lecznicze i tradycyjne leki, naturalne odżywki i super żywność. Produkty zbożowe i produkty dietetyczne, suplementy mineralne i witaminowe, produkty dla zwierząt domowych.

- Uroda i wellness
Kosmetyki naturalne i organiczne, Spa oraz obiekty uzdrowiskowe. Produkty ziołowe, lecznicze i do masażu. Produkty do aromaterapii.

- Eko Turystyka
Wystawcy mają możliwość skorzystania z ogromnych ułatwień przygotowanych dla Partnerów wydarzenia, które dają szansę włączenia się w platformę O20, czyli Offline to Online, dzięki której potencjalni Kupcy skontaktują się z Wystawcami jeszcze przed targami, a także po wydarzeniu.

“W imieniu Happy Evolution, jedynego oficjalnego przedstawiciela targów Middle East Organic & Natural Products Expo Dubai w Polsce, pragnę zaprosić Państwa do udziału w największym wydarzeniu branży bioproduktów na Bliskim Wschodzie. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi dla potencjalnych wystawców na temat wydarzenia, którą przesyłamy na indywidualną prośbę (e-mail).” – pomysłodawczyni koncepcji Organicznej Strefy Happy Evolution Poland, Żaneta Geltz – propagatorki produktów bez szkodliwych substancji, przyjaznych dla człowieka i neutralnych dla środowiska naturalnego.

Dlaczego warto wziąć wspólny udział w tym wydarzeniu w Strefie Happy Evolution Poland:
- Możliwość wykupienia powierzchni już od 3 m2 (bezpośrednio u organizatora należy wykupić min. 12 m2)
- Umówienie 5 gwarantowanych spotkań biznesowych przed, w trakcie lub po targach – opcja tylko przy 100% wpłacie całej kwoty za udział w targach do 15 września 2018 r.

Dodatkowa wyjątkowa oferta dla uczestników Strefy Happy Evolution Poland:
- prezentacja produktu – w międzynarodowym magazynie Happy Evolution w specjalnych cenach:
moduł 1 strony / notka PR – opis 500 znaków, zdjęcie, www, cena
reklama w magazynie Happy Evolution – 1/3 strony
edytorial (wywiad) - dwie strony - dostępnych jest tylko 5 pakietów
- wsparcie przy organizacji: lotu, transferu z lotniska i rezerwacji noclegu w Dubaju

Poproś mailem o pakiet informacji dla Wystawców:
1. Middle East Oganic and Natural Doubles_offer for exhibitors
2. Contract Organic Expo Dubai 2018 – formularz zamówienia powierzchni
3. O2O Program ME Organic Expo 2017 – RAPORT z poprzedniej edycji targów

Ważne terminy:
Aby skorzystać z limitowanej oferty na mniejsze ekspozycje: zgłoszenie udziału (należy wypełnić dokumenty zgłoszeniowe do 02.09.2018 r.,100% płatności do 15 września 2018 r.
Możliwość rezerwacji lotów i noclegów na preferencyjnych warunkach - 15 września 2018 r.
Pozostałe zgłoszenia i rejestracje: 30.09.2018 r.
Termin Targów – 18-20.11.2018 r.

Stowarzyszenie Happy Evolution Global Association - wydawca specjalistycznego magazynu Happy Evolution - tworzy przestrzeń, gdzie zrównoważony rozwój i etyka dają konsumentom zdrowie. Gdzie minimalizm ratuje nas od przesady i pętli pracoholizmu. Gdzie naturalne i ekologiczne idee przekładają się na komfort życia.

Koncepcja europejskiej wyspy certyfikowanych produktów organizowana przez Happy Evolution ma na celu prezentację produktów najwyższej jakości, certyfikowanym bezpieczeństwie i bezkompromisowej ekologii, służącej jako wzór dla konkurencji i stanowiących nietuzinkową ofertę dla mieszkańców krajów całego świata. Powstaje ona na zaproszenie Organizatora targów z inicjatywy założycielki stowarzyszenia – Żanety Geltz, wydawcy Magazynu Hipoalergiczni, patrona medialnego poprzedniej edycji wydarzenia. Dziękujemy Warszawskiej Izbie Gospodarczej za zaproszenie naszego tytułu do współpracy w tworzeniu tak ważnego, światowego trendu, a wszystkie podmioty polskie zainteresowane wstąpieniem w szeregi wyjątkowych Wystawców – zapraszamy do kontaktu: zaneta.geltz@hipoalergiczni.pl.
Informacje dotyczące wydarzenia dla zainteresowanych udziałem

Przed targami:
• Otrzymasz zapytania online za pośrednictwem portalu Organic247
• Uzyskasz polecanych Kupców z pełnymi danymi kontaktowymi
• Umówimy wstępnie spotkania zapoznawcze z zaproszonymi kupującymi
• Uzyskasz dostęp do danych odwiedzających, wstępnie zarejestrowanych
• Będziesz prezentowany za pomocą mediów społecznościowych

Na targach:
• Zrealizujesz zaplanowane spotkania z zaproszonymi kupcami
• Umówisz spotkania z Kupcami VIP
• Otrzymasz bezpłatne wsparcie tłumacza w razie potrzeby (angielski - arabski)
• Masz szansę dotrzeć do 8000 zwiedzających, kupców i dystrybutorów
• Weźmiesz udział w seminariach dotyczących Kreowania Trendów i edukacji

Po targach:
• Wsparcie klienta w zakresie zapytań handlowych online
• Ciągłe dostarczanie zapytań za pośrednictwem portalu Organic247
• Wstępne umawianie spotkań zapoznawczych z zaproszonymi kupcami
• Informacje o potencjalnym kupcu, którego przegapiłeś na targach
• Tylko zarejestrowani wystawcy są uprawnieni do korzystania z platformy O2O
• Dostęp do programów stworzonych po to, by zagwarantować sukces dla wystawców

Program Zaproszonych Kupców
Nasz Program Hosted Buyer jest dostępny wyłącznie dla najbardziej wpływowych nabywców reprezentujących kraje spoza Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kupującym, którzy zakwalifikują się do tego programu, zaoferowane jest zakwaterowanie w hotelu, transport lokalny oraz wcześniej umówione spotkania podczas imprezy. Program Hosted Buyer to najlepszy sposób, by jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję w targi produktów naturalnych i ekologicznych na Bliskim Wschodzie.

Spotkania online
Poznaj najlepsze perspektywy dla swojej firmy w naszej usłudze spotkań networkingowych online. Łączymy Cię z najbardziej perspektywicznymi partnerami biznesowymi, którzy mogą pomóc w ekspansji Twojej firmy. Po realizacji umówionych spotkań w trakcie wydarzenia, możesz kontynuować współpracę z kontaktami uzyskanymi podczas targów.

Wprowadzenia kupujących
Zanim organizator targów poleci najlepszych, zweryfikowanych nabywców z regionu każdemu wystawcy, udostępnia możliwość wstępnej rozmowy jeszcze przed targami.

Generowanie zapytań
Lista potencjalnych klientów jest generowana dla kupującego przez Organic247, platformę internetową promującą produkty i usługi wystawców. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w wystawie, to wyślemy mailem strategię "Offline to Online" (promocja i marketing Twojej firmy, produkty i organizowanie spotkań z gospodarzami i polecanymi kupcami stosownie do Twojego profilu, z wyprzedzeniem jeszcze przed wystawą). Przygotowaliśmy też propozycję układu stoisk i formularze rezerwacji z cenami za udział w wydarzeniu (420 USD za m2 za umeblowane stoisko).

Potrzebna jest duża ekspozycja?
Polecamy stoisko numer 7Q1 lub 7Q4 - 30m2 każdy lub jako jedno duże stoisko o powierzchni 60m2, może posiadać 3 lub 4 boczne wyjścia, narożną ekspozycję, znajduje się ono centralnie i blisko wejścia, gdzie jest duży ruch, ma ono bardzo dobrą widoczność. Polecamy również stoiska 8C11-36m2, 7Q21-12m2 oraz 7A14-18m2, ponieważ są to narożne stoiska, obustronnie otwarte, znajdujące się blisko wejścia, gdzie panuje duży ruch, mają one bardzo dobrą widoczność.

Koszty stoiska obejmą również promocję i marketing Twojej firmy oraz jej produktów za pomocą:
5 zdjęć z linkiem do Twojej witryny w naszym Organic Business Portal - www.organic247.net przez okres nieco ponad JEDNEGO ROKU szacowane wyświetlenia na tej stronie wynoszą ok. 275 000 do 300 000 na miesiąc (ponad 3 miliony rocznie)

Kontakt dla Wystawców z Europy:
Żaneta Geltz
Tel. 0048 607 085 807
zaneta.geltz@hipoalergiczni.pl
Po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi na pytania, zapraszamy do kontaktu z Organizatorem Targów: info@naturalproductme.com

* Pamiętaj, prezentowane będą jedynie produkty ekologiczne i naturalne, najlepiej posiadające certyfikat, który świadczy, że prezentowanych wyrób jest wolny od toksyn i substancji szkodliwych.

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji