czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Targi GASTROSILESIA 0

dodano ,Redakcja PS

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach serdecznie zaprasza na Targi Gastronomiczne dla profesjonalistów i pasjonatów, które odbędą się 13 i 14 września 2016 r. w siedzibie firmy WEINDICH przy ulicy Adamieckiego 8 w Chorzowie.

Uroczyste otwarcie Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA 2016 odbędzie się 13.09.2016 roku, wtorek, godzina 9.00.

Targi Technologii Przetwórstwa Spożywczego Gastrosilesia 2016 to największe na Śląsku miejsce spotkań producentów, dystrybutorów, dostawców i ekspertów z branży HoReCa oraz spożywczej. Głównym założeniem Targów GASTROSILESIA jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby branż i zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług.

Stoiska dostępne będą dla odwiedzających w godzinach 9:00-17:00 każdego dnia, wstęp na Targi jest bezpłatny!W imieniu firmy WEINDICH Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii serdecznie zapraszamy właścicieli lokali gastronomicznych, food cornerów, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, przedstawicieli grup zakupowych, właścicieli sklepów, cukierni, piekarni oraz firm związanych z branżą HoReCa, a także pasjonatów gotowania i dobrej kuchni.

Dla zwiedzających Targi GASTROSILESIA  przygotowane zostało szereg dodatkowych atrakcji, takich jak: pokazy kulinarne znanych szefów kuchni, specjalnie dobrany program prelekcji, konkursy z nagrodami, promocje i rabaty, zjazd food trucków i wiele innych.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: http://targi.gastrosilesia.pl/index.php/pl/home/

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach objęła wydarzenie swoim honorowym patronatem.

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe