...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Targi yummex Middle East w Dubaju – rośnie rynek słodyczy i przekąsek

Yummex Middle East w Dubaju to największe i czołowe wydarzenie branżowe na rynku słodyczy i przekąsek w rejonie MENA (Bliskiego Wschodu i północnej Afryki), określane jako siostrzana impreza targów ISM w Kolonii. Jedenasta edycja odbyła się 18-20 września br.

Wrześniowe targi yummex Middle East odbyły się w ramach Dubajskiego Międzynarodowego Tygodnia Turystyki z pięcioma innymi współorganizowanymi targami o tematyce gastronomicznej i hotelarskiej, co pozwoliło wykorzystać ich synergię. Targi zgromadziły 333 wystawców z 43 krajów, którzy zaprezentowali swoje nowe produkty i trendy rynkowe ponad 8500 odwiedzających branżystów ze 111 krajów . W tej edycji po raz pierwszy pojawili się wystawcy z Argentyny, Rumunii i Szwajcarii. Oferta słodyczy i przekąsek była prezentowana w 18 regionalnych i międzynarodowych pawilonach. Z polskich firm z sektora słodyczy na targach zaprezentowały się: Argo, Astra, Bogutti, Jutrzenka Dobre Miasto, Majami, Maspex, Secpol, Vobro, Wawel, ZPC Brześć.

W ramach specjalnego wydarzenia „Innovation Corner” partner yummex ME, firma Innova Markets Insights, prezentowała globalne trendy 2017 w branży słodyczy, pokazując ich oddziaływanie na rynku MENA. Najlepsze nowe, innowacyjne produkty zostały nagrodzone w konkursie yummex Innovation Awards.

Nagrody przyznano już po raz czwarty, w czterech kategoriach: produkty czekoladowe, cukierki miękkie i twarde, produkty piekarnicze, przekąski. Zwycięzcy:

- w kategorii produktów czekoladowych: Fitmeals Protein Chocolate Crossies niemieckiej firmy Fitmeals (zdrowe proteinowe słodycze niskowęglowodanowe, bez cukru i glutenu)

- w kategorii cukierków: Nom Noms Sours Cola (kwaśne pianki o smaku coli, produkt dubajskiej firmy Blooming Foods, która jako pierwsza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich produkuje pianki z certyfikatem Halal)

- w kategorii produktów piekarniczych: Y3K Cosmic Cookie Mousse Cake (mrożone ciasto na bazie Oreo i ciasteczek z kawałkami czekolady, produkt amerykańskiej firmy Y3K)

- w kategorii przekąsek: Caramoon bułgarskiej firmy Agro Bio Seed (karmelowy popcorn o kształcie inspirowanym Księżycem).

Kolejna edycja yummex ME odbędzie się w Dubaju 16-18 września 2018.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać



  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji