...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG, materiał promocyjny

Targi z Plusem

Firma Plus zaprasza na wiosenne targi już w najbliższy poniedziałek! 11 marca o godzinie 12 odbędzie się spotkanie dla cukierników, piekarzy i lodziarzy.

Na spotkaniu będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami dla cukierni i lodziarni firmy Carpigiani, technolodzy pokażą sprawdzone receptury, a także będą służyć praktycznymi poradami. Wiele ciekawych dyskusji poruszy gorące tematy, np. czy lodowe desery, mrożone jogurty i sorbety są zdrowe, a specjaliści firmy ICEdream rozwieją wątpliwości kupić czy wydzierżawić maszynę do lodów soft lub świderków.

Firma zadba o to, aby poznali Państwo najnowsze trendy z targów Expo Sweet, a także inne nowości produktowe - chleb owocowy, wysokobiałkowy czy farmerski, mieszanki cukiernicze, lody pomorskie Super Premium, nadzienia likierowe, skoncentrowane pasty owocowe (13 smaków) i praliny z nadzieniem owocowym.

Wiele inspirujących dodatków wielkanocnych, takich jak posypki owocowe, czekoladowe, formy, wykrojniki i przepiękne opakowania będą idealnie współgrać z  czekoladą plastyczną Vaniletta i Chocoletta.

 

Adres:
PALMARNIA
Al. J. Piłsudzkiego 61
90-321 Łódź

Więcej informacji, rezerwacje i bilety:
e-mail: zamowienia@plus.biz.pl

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji