...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

W 14 miesięcy dookoła świata po szkołach i gastronomii

15 czerwca br. toruńska rodzina Łopacińskich rusza na wyprawę dookoła świata. Rodzice wspólnie z dwójką dzieci (10, 12 lat) planują przejechać wszystkie kontynenty, odwiedzając szkoły i jedząc chleb z różnych pieców.

‒ Hasłem wyjazdu jest pytanie: Czy wszystkie dzieci świata chodzą do szkoły?”. Będziemy odwiedzać z dziećmi szkoły w różnych państwach, rozmawiać z uczniami i opowiadać o Polsce i Toruniu. Zapytamy dzieci, „czy lubią swoje szkoły?”. Jesteśmy pewni, że spotkania z dziećmi z Wietnamu, Nigerii, Pakistanu i 50 innych państw będą ciekawym przeżyciem dla nas, jak i dla innych czytających nasze relacje rodzin ‒ mówi Wojciech Łopaciński.

Ta wyprawa to również podróż przez różne gastronomie świata. ‒ Będziemy przyglądać się, próbować i doświadczać nowych smaków. Szczególnie interesują nas chleby i słodkości świata. Jak wygląda chleb w Afryce, a jak go pieką ludzie w Peru. Jakie ciastka lubią dzieci w Australii? – dodaje. 

Co miesiąc m.in. w „Mistrzu Branży”, serwisie branżowym Rzeczpospolitej „Turystyka”, „Hotelarstwo” będą ukazywać się relacje z podróży.

www.lopacinskichswiat.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Na jakie superowoce czekają Polacy tego lata? Jak obniżyć poziom cukru w produktach cukierniczych? Gdzie w Polsce serwuje się autentyczne japońskie słodkości? Jakie skarby znajdziemy w ogródku? Zapraszamy do lektury.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji