...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

„Tłusty Czwartek w mojej piekarni/cukierni”! Konkurs na najlepszą kampanię promocyjną!

Zapraszamy wszystkie cukiernie i piekarnie do uczestniczenia w konkursie ogłoszonym przez Zespół Promocji Targów „BAKEPOL” z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wystarczy w terminie do 23 lutego 2015 roku przesłać na adres: bakepol@mtp.pl zdjęcia ze swojej piekarni lub cukierni wraz z opisem akcji promocyjnej, jaką przeprowadzali Państwo przed, lub w trakcie Tłustego Czwartku, aby klienci wybierali Państwa pączki, faworki, chruściki i inne przysmaki.

Komisja w składzie, której obradować będą członkowie zespołu organizacji targów BAKEPOL wybiorą 3 najlepsze zgłoszenia, które zostaną ogłoszone w dniu 25 lutego 2015 roku.

Nagrodami są:

Za zajęcie 1 miejsca:
- 2 bezpłatne karty VIP na wszystkie wydarzenia dla szerokiej publiczności organizowane przez MTP w 2015 roku. Między innymi: Gardenia, Special Days, aktywni50,Motor Show, Look, BeautyVision, Fitexpo, Tour Salon, PGA Game Arena, Hobby, Happy Baby, Poznan Music Lab, Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, Cavaliada Targi, Cavaliada Show.
- 2 bezpłatne zaproszenia na Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Za zajęcie 2 miejsca:
- 2 bezpłatne zaproszenia na Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL
- 2 bezpłatne zaproszenia na weekend w motoryzacją na targach MOTOR SHOW

Za zajęcie 3 miejsca:
- 2 bezpłatne zaproszenia na Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL
- 2 bezpłatne zaproszenia na weekend w motoryzacją na targach MOTOR

Ponadto przesłane zdjęcia i opisy (po weryfikacji zgodności treści z tematem konkursu) zostaną opublikowane na stronie targów www.bakepol.pl w specjalnie utworzonej belce pt. Konkurs „Tłusty Czwartek w mojej piekarni/cukierni”. Opisy wraz ze zdjęciami 3 najlepszych akcji promocyjnych zostaną opublikowane na główniej stronie www.bakepol.pl w sekcji „Aktualności”.

Informacja o zwycięzcach zostanie wysłana newsletterem do wszystkich subskrybentów baz targów BAKEPOL oraz POLAGRA-TECH edycja piekarska i cukiernicza.

Więcej informacji tutaj

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji