...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Tortowa rywalizacja w Katowicach i Krakowie

Jesteś specjalistką od słodkich dekoracji? Masa cukrowa to twój ulubiony surowiec? A może nie ma lepszego od ciebie w pracy z kremem maślanym? Weź udział w Konkursie Tortów podczas Festiwalu Czekolady w Katowicach oraz Krakowie.

Festiwal Czekolady organizowany przez agencję WeForm cieszy się co raz większym uznaniem wśród konsumentów, którzy mogą dziś wybierać w szerokiej ofercie wydarzeń dla łasuchów. Kolejne edycje przycuągają nawet zagranicznych wystawców i specjalistów z branży, którzy starają się szerzyć w Polsce kulturę jedzenia czekolady. 

 

 

Jedną z niewątpliwych atrakcji festiwalu jest wystawa i Konkurs Dekoracji Tortów i Małych Form, w którym dekoratorzy mogą pokazać szerokiej publiczności swój artystyczny talent i wygrać atrakcyjne nagrody. W tym roku, choć sam festiwal wędruje po 12 różnych miastach w Polsce, konkurs odbędzie się w Katowicach i Krakowie. Zadaniem sugarcrafterów jest zaprezentować gotowy tort (przygotowany na atrapie) w wybranej przez siebie kategorii: tort 3D, jadalne figurki lub małe formy, torty okolicznościowe. Udział wziąć mogą zarówno profesjonalni sugarcrafterzy, ale także amatorzy, którzy hobbistycznie zajmują się dekorowaniem tortów.

 

 

Konkurs odnędzie się 8 marca w Katowicach oraz 22 marca w Krakowie. Torty oceniać będą: Anna Daraż (Ann Belle Patissierie), Łukasz Wylenżek (Sweet Decor), Ela Hurek ( Ooo ciacho!), Gabriela Górecka - pomysłodawczyni i wpsółorganizatorka konkursu. 

 

 

 

Chcesz pokazać swój talent? Pobierz kartę zgłoszeniową i weź udział w konkursie! >>> KLIK! Bieżące wydanie czasopisma

W nowym MB przeczytasz jak smakuje cukierniczy hat-trick Łukasza Roguskiego, ukoronowany tytułem Mistrza Europy w Dekoracji Tortów Expo Sweet 2020; poznasz zasady gelato wg Jacopo Chelli, nauczysz się przygotowywać lody bez cukru. Zapraszamy.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji