...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Tortowe święto powiatu gliwickiego

Na mapie Polski pojawia się coraz więcej słodkich eventów, również w wersji lokalnej. Cukiernicy i dekoratorzy mają szansę pokazać swój talent już za tydzień podczas I Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek Powiatu Gliwickiego.

Pomysłodawczyni wydarzenia, Regina Wieczorek, nie ukrywa, że zachwycił ją i zainspirował katowicki Cake Festival Poland. - Rozmawiając ze znajomymi cukiernikami, dowiedziałam się, że wielu z nich nie ma śmiałości konkurować w tak wielkim wydarzeniu jak festiwal w Katowicach. Pomyślałam wtedy, że warto dla tych początkujących cukierników stworzyć event lokalny, na mniejszą skalę, by mogli pokazać swoją pasję i talent - opowiada o projekcie. 

 

 

I Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek Powiatu Gliwickiego.już za tydzień! To doskonała okazja dla tych, którzy chcą zareklamować swoje wypieki, ale też zyskać informację jak rozkręcić swoją pasję i nabyć nowych kwalifikacji. 24 marca (niedziela) odwiedzający będą mieli okazję podziwiać słodkie dzieła wystawione w konkursie. Ale też zjeść ciasta i desery wystawców oraz zobaczyć występy gości specjalnych, wśród których pojawią się mistrzowie cukiernictwa, lodziarstwa oraz nasza redakcyjna koleżanka, Natalia Aurora Ignacek, czyli Aurora Czekoladowa ;-)

Państwo Krzysztof Klapec i Sylwia Nikodon, czyli lodziarski rodzinny duet, który zdobył puchar Mistrzów Polski w Lodziarstwie, zaprezentuje sztukę tworzenia deseru lodowego w pucharku. Na miejscy będzie można również spróbować mistrzowskich lodów z Lodziarni Klapec. 

 

 

Tomasz Nowak, czyli właściciel katowickiej cukierni Sweet Home Silesia, pokaże monoporcje w wersji wiosennej i wielkanocnej, opowiadają przy tym o nowoczesnych formach słodkości. 

 

 

Aurora, czyli znawczyni i wielka pasjonatka czekoladowych tematów (BlogCzekolady.pl), zdradzi czy czekoladę można zrobić w warunkach domowych. A także zaprezentuje, co można z niej wyczarować, by dodać szyku ciastom i deserom. 

 

 

 

Zapowiada się słodki początek wiosny.

I Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek Powiatu Gliwickiego >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

W wakacyjnym Mistrzu Branży: Zdrowo i smacznie z Beatą Sadowską, zielona przyszłość cukiernictwa i świeżo mielona mąka w piekarniach

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji