...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Truskawkami zaczęła się jagodowa sztafeta dla rzemieślniczych lodziarni

W Polsce nie brakuje rzemieślników, którzy tworzą lody od podstaw, więc najwyższa pora stworzyć mapę rzemieślniczych lodziarni Polski i zacząć je promować na szerszą skalę. Właśnie ruszyła Jagodowa sztafeta, czyli promocja lodów na bazie polskich świeżych owoców. Lodziarzu, daj się poznać i dołącz do sztafety!

Na pomysł jagodowej sztafety w lodziarniach i promocji rzemieślniczych lodów na bazie owoców wpadli polscy plantatorzy owoców jagodowych. Pierwszym lodziarzem, który dołączył do kampanii, jest Tomasz Szypuła, mistrz Polski w lodziarstwie z 2017 r., właściciel Lodziarni pod Orzechem w Baborowie.

Jagodowa sztafeta promuje zarówno rzemieślnicze lodziarstwo, jak i różnorodność sezonowych owoców w Polsce. Dlatego sztafeta jest ściśle podyktowana kalendarzem słodkich plonów. W maju królują truskawki, w czerwcu pojawią się maliny, w lipcu warto będzie postawić na porzeczki, a w sierpniu - koniecznie pamiętajcie o borówkach.

Kilka dni temu informowaliśmy o kampanii TUTAJ. Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, informujemy, jak do niej dołączyć!

LODZIARZU, ZGŁOŚ SWOJĄ LODZIARNIĘ

Kampania „Czas na polskie superowoce” będzie przez cały sezon zapraszać na lody rzemieślnicze i promować dobre lodowe adresy. Aby dołączyć, wystarczy w komentarzu w Wydarzeniu „Najlepsze lody truskawkowe!” zgłosić miasto oraz swoją lodziarnie. Przykład 1: BYDGOSZCZ Kroczek Lody Naturalne. Przykład 1: WROCŁAW Krasnolód. Zgłaszając, warto użyć fanpage lodziarni.

Do Jagodowej sztafety zapraszają plantatorzy, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw, Stowarzyszenie Plantatorów Truskawki, SPBA, Krajowe Stowarzyszenie Plantatorów Czarnych Porzeczek, Stowarzyszenia Plantatorów MiniKiwi, Krajowe Zrzeszenie Plantatorów Aronii ARONIA POLSKA, Stowarzyszenie Plantatorów Jagody Kamczackiej, Fundacja Promocji Polskiej Borówki oraz Mistrz Branży.

Razem wspieramy rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze!

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji