...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Twoja Ulubiona Piekarnia

W miesiąc po starcie konkursu i dwa tygodnie po rozpoczęciu głosowania wśród konsumentów, konkurs Twoja Ulubiona Piekarnia nabiera rumieńców.

Do konkursu zgłosiło się do tej pory około 120 producentów z 400 punktami sprzedaży na terenie całego kraju. Konsumenci oddali już 2100 głosów! Aktualny lider konkursu – piekarnia Tradycyjna z ul. Dąbka w Gdyni – zdobyła ich ponad 180. Wiceliderem jest piekarnia Glanc w Witkowie, która zdobyła uznanie ponad 160 głosujących. Szczegółowe rezultaty w skali województw oraz całego kraju dostępne są na stronie internetowej konkursu – www.twojaulubionapiekarnia.pl.

Powiew świeżości
Choć pomysł konkursu dla piekarni nie jest nowy, Twoja Ulubiona Piekarnia wyróżnia się nowoczesnym podejściem do jego realizacji. Organizatorzy celowo pominęli wymogi formalne, pozwalając uczestnikom intuicyjnie zagłosować na piekarnię po prostu ulubioną. Konkurs daje równe szanse małym i dużym zakładom, zaś do promocji wśród konsumentów wykorzystuje nowoczesne środki przekazu – internet i sieci społecznościowe. Patronat w mediach branżowych zapewniają czasopisma Bake&Sweet i Mistrz Branży, zaś gala wręczenia wyróżnień odbędzie się podczas prestiżowych targów ExpoSweet w lutym w Warszawie.

Jak się zgłosić?
W związku z ciągle rosnącą popularnością konkursu nadal przyjmujemy zgłoszenia uczestnictwa. Prócz szansy na uzyskanie tytułu i statuetki Twojej Ulubionej Piekarni 2014, dedykowana witryna www.twojaulubionapiekarnia.pl zapewnia uczestnikom darmową obecność w internecie. Producenci aktywni na Facebooku z pewnością docenią możliwość udostępnienia zdjęć, linków itp. treści na konkursowym profilu www.fb.com/twojaulubionapiekarnia. Chętni otrzymują pakiet materiałów reklamowych – plakat oraz ulotki – mające zachęcić konsumenta do udziału i głosowania. Oczywiście wszystko to bez żadnych opłat.

Aby zgłosić uczestnictwo zakładu w konkursie Twoja Ulubiona Piekarnia, należy przesłać informacje na temat sklepów, które mają brać udział:
- na adres email tup@credin.pl
- lub skorzystać z formularza na stronie www.twojaulubionapiekarnia.pl

Prócz nazwy piekarni, jej adresu oraz kontaktowego adresu email warto również załączyć logo zakładu, najlepiej w formacie png lub tzw. wektorowym.

Ważne! W przypadku sieci sklepów firmowych, każdy sklep uczestniczy w konkursie indywidualnie (pojedynczo).

Dodajmy, że stronę internetową odwiedziło już niemal 3000 unikalnych użytkowników.

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji