...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Unifet, materiał promocyjny

UNIFET® - Jakość, Prozdrowotność, Ekologia

Wszystkie produkty firmy Unifet® spełniają najwyższe standardy i normy opracowane dla producentów żywności. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie w 2016r. certyfikatów.

UNIFET® Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o wieloletniej tradycji i doświadczeniu, przywiązująca wielką wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów oraz jak największej satysfakcji Klienta.

Stały rozwój firmy, wprowadzane innowacje oraz inwestycje pozwalają na umieszczenie UNIFET® Sp. z o.o. w ścisłej czołówce dostawców margaryn dla cukiernictwa i piekarnictwa na polskim rynku. Od początku działalności firma ściśle współpracuje z najbardziej znanymi i renomowanymi europejskimi producentami olejów i tłuszczów, co pozytywnie wpływa na jakość, konkurencyjność oraz pionierskość produktów.UNIFET® Sp. z o.o. posiada własne certyfikowane laboratoria dzięki, którym każda partia towaru jest dokładnie analizowana w dbałości o najwyższą jakość wyrobów.
Bazując na własnych doświadczeniach i pracach badawczych a także na opracowaniach specjalistów krajowych i zagranicznych, firma produkuje pełną gamę margaryn dla przemysłu spożywczego, w tym najnowsze produkty: margaryny do ciast francuskich, tłuszcze niezbędne do produkcji lodów, tłuszcze cukiernicze, specjalistyczne tłuszcze mające zastosowanie na przykład w przemyśle mleczarskim, a także frytury używane do płytkiego i głębokiego smażenia.

 

Stale poszerzając ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym spółka UNIFET® posiada w ofercie również produkty CLEAN LABEL, tzw. czysta etykieta, które pokazują nowoczesność w działalności przedsiębiorstwa.

Zakończona w 2016 roku rozbudowa i modernizacji działu produkcji, części administracyjnej oraz socjalnej wskazuje na dynamikę rozwoju przedsiębiorstwa łączącego w sobie doświadczenie oraz innowacyjność.

www.unifet.pl

 

Misją firmy UNIFET® Sp. z o.o. jest zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów stosując wszelkie możliwe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo zdrowotne. Dlatego, aby wytwarzać produkty zgodne z oczekiwaniami i wymaganiami Klientów, zarząd spółki podjął decyzję o rozbudowie i modernizacji działu produkcji, części administracyjnej oraz socjalnej.

Ukończenie inwestycji, pełne zaangażowanie kierownictwa firmy oraz jeszcze wyższa świadomość pracowników przyczyniły się do wprowadzenia zintegrowanego systemu zarządzania. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy i normy opracowane dla producentów żywności.

 
Potwierdzeniem tego jest Uzyskanie W 2016 roku Certyfikatów:


ISO 22000 - międzynarodowa norma określająca wymagania systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności dla organizacji w łańcuchu żywności.

BRC (British Retail Consortium) wyd.7 - międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, opracowany przez brytyjskie sieci handlowe. Określa szereg wymagań, które powinna spełnić dana firma, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów.

IFS (International Food Standard) wyd. 6 - międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności opracowany przez przedstawicieli niemieckiego handlu detalicznego. Jest standardem powszechnie uznawanym w całej Europie Zachodniej.

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji