...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Volvo i Deseo - niecodzienna kooperacja

Już w najbliższą sobotę, 05.11.2022 w Warszawie będzie miało miejsce otwarcie lokalu w ramach ciekawej współpracy marek Deseo i Volvo. W Volvo Car Warszawa przy Marszałkowskiej powstanie nowa kawiarnia Deseo.

Przygotowania do otwarcia relacjonuje w mediach społecznościowych Łukasz Smoliński, współzałożyciel DESEO Patisserie & Chocolaterie. Pierwszy raz opowiedział historię tej kooperacji jeszcze we wrześniu, pisząc: 24 czerwca 2022 siedzimy sobie rodzinnie na jednej z wysepek północnego archipelagu Göteborga…dokładnie rzecz dzieje się w Fotö Hamncafe na wyspie Fotö.

Dla niewtajemniczonych Göteborg jest siedzibą Volvo Group - tu znajduje się główna centrala VOLVO. Zajadamy sobie najbardziej tradycyjną z tradycyjnych kanapek szwedzkich tj. räkmacka( dokładnie ta zajadana na zdjęciu poniżej) i przeglądam w wolnej chwili pocztę, a w niej mail od Karola Borkowskiego (Marketing Manager Volvo), w którym, w imieniu Volvo Cars zaprasza nasze DESEO do współtworzenia jednego z 5 takich miejsc na świecie - Volvo Studio poza Warszawą, istnieje w Sztokholmie, Mediolanie, Tokio i Nowym Jorku. „Ja w przypadki nie wierzę” myślę…nie wierzę w to, że siedząc akurat w Göteborgu, w światowej stolicy Volvo, otrzymuję taką właśnie propozycję.

 

 

26. września (data publikacji posta) była dniem podpisania 5-letniej umowy o współpracy obu marek. Jak przyznał Smoliński, dla Deseo jest to duża nobilitacja i ogromne wyzwanie. To miejsce ma być nie tylko połączeniem wyjątkowego salonu Volvo i wyjątkowej kawiarni; zapowiadane są tam m.in. koncerty, inne wydarzenia kulturalne, spotkania z ciekawymi ludźmi. Dodajmy jeszcze komentarz prezesa Deseo z ubiegłego tygodnia:

Właśnie powoli wchodzimy w ten czas z naszym nowym, wyjątkowym lokalem, który będzie połączeniem 2 innych światów, których wydawało się jeszcze 2 miesiące temu, że połączyć się nie uda. 2 marki premium…globalny gigant motoryzacyjny, z właściwymi dla tak olbrzymiej firmy ograniczeniami i mały, lokalny brand. Inna decyzyjność, inny styl działania, 2 inne światy produktowe, ale ci sami Klienci i ten sam cel.

 


Może to wydawać się nieprawdopodobne, ale obie strony wciąż do końca nie wiedzą co nam z tego wyjdzie, jak to będzie wyglądało, jaką atmosferę stworzymy…(...) I przyznać muszę, że takie okoliczności przyrody fascynują mnie w tym projekcie najbardziej.

Trzymamy kciuki za ten ciekawy projekt!

ESS

zdjęcia: https://www.facebook.com/deseopatisserie 


Bieżące wydanie czasopisma

Panettone na drożdżach czy zakwasie? Czy czosnek pasuje do cukru? Co przyniesie rok 2023? Jak funkcjonuje restauracja oparta na deserach? Dlaczego robienie paczek świątecznych to dobry pomysł dla lodziarni? Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  promocja PLUS

  Zimowe gazetka PGD

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji