...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

W kolejce do Almanachu

Szanowni Mistrzowie Branży Cukierniczej i Piekarskiej, Mistrzowie Lodziarze i Karmelarze! Z okazji 25-lecia firma Plus Sp. z o.o., hurtownia dodatków piekarniczych i cukierniczych, we współpracy z firmami: AKO, Martin Braun, Terravita, Prospona, Dijo i firmą Zborowski, przygotowała kampanię reklamowo-promocyjną

pt. „Szaleństwo Lodowe Plusa” - www.plus.biz.pl.

 

W specjalnej promocji proponujemy zakup:

Nagrody

Za zakup 200 kg produktów promocyjnych lub ich odpowiedników nagradzamy portretem malowanym pastelami przez artystę plastyka.
Za zakup 600 kg promocyjnych produktów firmy zostaną umieszczone w „Almanachu Mistrzów Branży Lodziarskiej Ziemii Łódzkiej i innych regionów – z Plusem wszędzie blisko”. Plus Sp. z o.o. jest autorem i wydawcą Almanachu.


Przygotowując „Almanach* Mistrzów Branży Lodziarskiej Ziemii Łódzkiej…”, pragniemy odwołać się do tradycji rzemiosła i te tradycje kontynuować. Pragniemy podziękować honorowym partnerom kampanii: Izbie Rzemieślniczej w Łodzi, Wojewódzkiemu Związkowi Zrzeszeń Prywatnego Handlu i Usług. Dziękujemy również właścicielom firm, które wzięły udział w naszej kampanii i zostali sportretowani, zapraszamy kolejnych chętnych.

Czas trwania: do 31 sierpnia 2013 r.

     
 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:  P.P.U. PLUS Sp. z o.o.,
tel.: +48 42 674 52 24; 674 69 45; 674 13 22,
e-mail:  zamowienia@plus.biz.pl


*Almanach, od łac. almus – odżywczy, owocny, „corocznie ukazujący się zbiór informacji różnego rodzaju, zwłaszcza o faktach, wydarzeniach z lat ubiegłych…”

PS. W latach powojennych, po nadmorskich plażach w Polsce krążył lodziarz w białej kurtce i wykrzykiwał: „Moja babcia chorowała, zjadła loda – wyzdrowiała”. Jeżeli przyczyną niedomagania babci była monotonia życia PRL-u, to słodki smakołyk na pewno poprawił jej samopoczucie. Ileż on miał racji, zachęcając w ten sposób do konsumpcji swoich wyrobów. I o to chodzi.

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji