...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Walentynkowa wejściówka na ExpoSweet 2020

Weź udział w walentynkowym konkursie na naszym Facebooku, wykaż się kreatywnością i zgarnij darmową wejściówkę na ExpoSweet 2020 w Warszawie.

Walentynki do święto miłości. Toteż z miłości do naszych czytelników ogłaszamy specjalny konkurs! Do wygrania wejściówki na zbliżające się targi ExpoSweet. Co trzeba zrobić? Zadanie konkursowe ogłosimy 14.02.2020 o 9.00 w specjalnym poście na naszym Facebooku >>> KLIK!  Dla chętnych mamy do rozdania aż 28 wejściówek. 

Dlaczego warto być na ExpoSweet, czyli największym wydarzeniu branżowym w Polsce? To przede wszystkim spotkania biznesowe z wiodącymi producentami z Polski i z zagranicy. To właśnie tam możesz poznać tegoroczne trendy i nowości do piekarni, cukierni i lodziarni. A także wziąć udział w prestiżowych konkursach, takich jak  Mistrzostwa Europy w Dekoracji Tortów, Konkursu Dekoracji Cukierniczych lub Mistrzostw Polski w Przygotowaniu Deseru. Więcej przeczytacie tutaj >>> KLIK!

 


Redakcja Mistrza Branży już teraz zaprasza na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli nabyć najnowsze wydania magazynu, a także najbardziej oczekiwany tytuł tego roku - specjalne wydanie Mistrza Dekoracji! Oprócz tego będziemy też rozdawać kupony rabatowe do sklepu Torcik.net oraz książki, w tym "Pogoda na torty" Teresy Pogody. 

Czeka moc atrakcji! 

Do zobaczenia na naszym Facebooku 14.02!

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji