...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Modecor, materiał promocyjny

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Roku 2015 z Modecorem!

Firma Modecor – włoski producent szerokiej gamy produktów dla cukiernictwa – składa wszystkim swoim Klientom oraz Czytelnikom „Mistrza Branży” serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Zaprasza również do współpracy w nowym 2015 r.

Już teraz firma Modecor zaprasza polskich cukierników i dekoratorów tortów na najbliższe targi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pierwsze spotkanie to oczywiście Targi Sigep w Rimini, 17-21 stycznia 2015 r. W hali B3 na stoisku firmy Modecor będą prezentowane nowości z katalogu produktów na 2015 r.; przez wszystkie dni będą organizowane efektywne pokazy dekorowania tortów.

Przedstawiciele włoskiej marki zapraszają również na targi Expo Sweet, 22-25 lutego 2015 r.

Szkolenia z Modecor

Osoby zainteresowane udziałem w nowych kursach dekorowania tortów dla profesjonalistów, mistrzów cukiernictwa w Polsce już mogą zgłaszać chęć udziału. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.Bieżące wydanie czasopisma

Oddajemy w Wasze ręce najnowszy numer, mocno pachnący świeżym chlebem rodem z San Francisco. Jest też o cieście parzonym, lodach w słoiku i tortach, które zbliżają do siebie ludzi.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji