dodano , Redakcja AK

Wielkanoc na bogato

8 marca br., dokładnie w Dniu Kobiet, włączyliśmy system zliczający głosy Czytelników, którzy zadecydują, która receptura na wielkanocne słodkości otrzyma miano najlepszej! O Twój głos w najnowszym Plebiscycie walczą Mistrzowie i Uczniowie. Plebiscyt potrwa do 25 marca. Gorąco zapraszamy!

Plebiscyt internetowy "Mistrza Branży" to jedyna okazja, by zarówno technolodzy, mistrzowie, jak i uczniowie wspólnie publikowali własne receptury i zabiegali o przychylność jurorów. Jedynymi jurorami są oczywiście Czytelnicy! To również doskonała możliwość zaprezentowania wszelkich dodatków, surowców oraz świątecznych dekoracji, o których warto pamiętać przed gorączką przygotowań do świąt wielkanocnych.

Zarówno dla Mistrzów i Uczniów, jak i Głosujących przygotowaliśmy miłe niespodzianki.

WAŻNA INFORMACJA!

Nie trzeba rejestrować się w portalu, żeby oddać głos w plebiscycie. Jednak rejestrując się, zwiększasz szansę na otrzymanie jednej z wielu nagród i upraszczasz procedurę potwierdzania swoich głosów.

Jeżeli nie chcesz się rejestrować? Nie tracisz szansy na nagrodę! Pamiętaj tylko, żeby odebrać mail i kliknać „Link potwierdzający oddanie głosu” oraz przesłać swoje aktualne dane kontaktowe (czyli postępować zgodnie z instrukcją podaną w mailu).

ZAPRASZAMY DO PLEBISCYTU >>

1. Sprawdź wszystkie receptury w Plebiscycie

2. Wybierz 1 recepturę w obu kategoriach:
- 1 propozycję w kategorii „Receptura Mistrza”
- 1 w kategorii „Receptura Ucznia”

3. Na końcu potwierdź głosy

 

 


Opcje filtrowania

 
 
 
 

Proszę zaznaczyć maksymalnie 5 pozycji.

 
rozwiń opcje

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji