...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

World Food Warsaw 2014: Od producenta do konsumenta – jak skutecznie współpracować i wygrać w branży spożywczej

Jak najlepiej przygotować firmę na sprawną działalność na zmieniającym się polskim rynku? Jakie zbliżają się trendy w produkcji żywności i jak reagować na zmiany zapotrzebowania kontrahentów w branży spożywczej? – na te pytania udzieli odpowiedzi program Farm2Fork, który zostanie zaprezentowany podczas World Food Warsaw 2014.

Impreza, która rozpocznie się 9 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie świętem dla całej branży spożywczej. Honorowy patronat nad targami w objęła Agencja Rynku Rolnego. Organizatorzy widząc potrzeby rynku chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom producentów, dystrybutorów i końcowych klientów branży spożywczej. Temu ma służyć specjalny panel przygotowany przez „The Future Food Value Chain Poland”.

Program ma pomóc zrozumieć zależności między producentami żywności, jej dystrybutorami i końcowymi klientami. Pozwoli też poznać potrzeby poszczególnych ogniw na długiej „taśmie produkcyjnej” w branży spożywczej, gdzie od każdego ogniwa zależy jakość końcowego produktu, zadowolenie klientów, a tym samym osiągnięcie jak najlepszych wyników sprzedaży.

- Pokażemy m.in., że nowoczesne zaprojektowanie łańcucha dostaw żywności przyczynia się  do tworzenia nowych i zdrowych wzorców zrównoważonej konsumpcji – mówi Otto van Veen, dyrektor programu ”The Future Food Value Chain Poland”. – Postaramy się wskazać, jak lepsza wiedza na temat żywności, środowiska i zdrowia może wpływać na zmianę systemów produkcji żywności i nawyki żywieniowe. Te wszystkie  dotyczą „łańcucha dostaw żywności”, a każde ogniwo odgrywa w nim wielką rolę. Przemysł spożywczy składa się z firm, które przetwarzają produkty rolne na żywność i napoje. Określenie „łańcuch dostaw żywności” odnosi się do korelacji i funkcjonalnych więzi pomiędzy poszczególnymi ogniwami cyklu produkcyjnego – dodaje van Veen.

Panel organizowany przez ”The Future Food Value Chain Poland” odbędzie się 10 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Wstęp jest wolny. Prelekcja odbędzie się w języku polskim i angielskim. W World Food Warsaw 2014 weźmie udział blisko 100 firm z całego świata. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy gości.

Szczegółowy program imprezy: http://worldfood.pl/program/


Wśród zaproszonych na targi gości są: importerzy i eksporterzy żywności oraz napojów, przedstawiciele sieci sklepów detalicznych, właściciele sklepów i hurtowni spożywczych, producenci żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa,
właściciele piekarń i cukierni, stowarzyszenia i władze lokalne.

Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji