...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

World Food Warsaw 2014: Polskie hity eksportowe, czyli co najlepiej sprzedaje się zagranicą

Znamy już program konferencyjny Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Pierwszy dzień zdominuje tematyka związana z polskimi hitami eksportowymi. Promocja polskiej żywności nie jest przypadkowa, bo około połowa wystawców i gości będzie zza granicy.

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 zbliżają się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 9-11 kwietnia 2014 r.

Zarezerwuj stoisko: http://worldfood.pl/wystawcy/zarezerwuj-stoisko/

Podobnie, jak na innych imprezach organizowanych przez ITE Group organizatorzy przygotowują bogaty program merytoryczny, który powinien zainteresować specjalistów z branży spożywczej.Polskie hity eksportowe
„Polskie hity eksportowe” – to tematyka, która zdominuje pierwszy dzień imprezy. Przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Rynku Rolnego opowiedzą o roli sektora rolno-spożywczego w Polsce. Uwzględnią przy tym najnowsze dane dotyczące produkcji, eksportu i importu branży spożywczej.

Jeśli mowa o polskich hitach eksportowych, to nie może też zabraknąć informacji z sektora sadowniczego. Prezes Związku Sadowników RP – Mirosław Maliszewski opowie o eksporcie jabłek, które cieszą się wielkim powodzeniem zwłaszcza za naszą wschodnią granicą.

Tego dnia Marek Bielski zaprezentuje też program „Doceń Polskie”, który ma promować chwaloną na całym świecie polską żywność.

- Przeprowadzimy również panel dyskusyjny na temat ubezpieczeń w branży rolno – spożywczej – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów World Food Warsaw 2014. – Taki fachowy temat na pewno będzie się cieszył powodzeniem zarówno wśród wystawców, jak i gości naszej imprezy. Zależy nam żeby osoby, które odwiedzą targi mogły skorzystać na użytecznych informacjach, które przydadzą się w biznesie, szczególnie tym robionym na rynkach wschodnich.
Na imprezie zagoszczą m.in. przedstawiciele Rosji, Włoch, Grecji, Finlandii, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Wśród wystawców są też firmy z tak egzotycznych krajów, jak Tajlandia.
Organizatorzy oceniają, że na warszawską imprezę przyjedzie kilka tysięcy gości – specjalistów z branży spożywczej, bo jak inne imprezy ITE Group, World Food Warsaw 2014 - ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży.


Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Więcej:  www.worldfood.pl
Szczegółowe informacje:
Agnieszka Szpaderska
Project Manager
tel.: +48 22 395 66 93
e-mail: agnieszka@worldfood.pl

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji