...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

World Food Warsaw 2014: Potencjał, możliwości eksportowe i wyzwania na rynkach wschodnich – forum na targach w stolicy

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014 doceniają znaczenie kontaktów z biznesem zza naszej wschodniej granicy dla polskich i innych przedsiębiorców z krajów UE. Dlatego drugi dzień warszawskiej imprezy będzie poświęcony rynkom wschodnim.

Targi World Food Warsaw odbędą się w dn. 9-11 kwietnia br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Według Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, około 80 procent eksportowanych z Polski jabłek trafia do państw WNP, z czego większość do Rosji. Do tego kraju eksportowane jest ok. 5-6 proc. polskich produktów rolno-spożywczych, a ich wartość wynosi ok. 1 mld euro rocznie. Przykładowo, według danych ministerstwa rolnictwa, w 2013 r. polskie firmy wyeksportowały tam wieprzowinę za 100 mln euro.

Organizatorzy targów World Food Warsaw 2014 chcą sprawić, by polscy producenci żywności jeszcze bardziej otworzyli się na Wschód. Właśnie rynkom wschodnim podporządkowany będzie drugi dzień imprezy (10 kwietnia). Tego dnia rozpocznie się forum polsko-rosyjskie, któremu, podobnie jak całej imprezie, patronuje Agencja Rynku Rolnego.

 

Podczas targów odbędzie się też panel, na którym szczegółowo zostaną omówione rynki wschodnie. Eksperci przyjrzą się bliżej Białorusi, Rosji, Ukrainie, Mołdawii oraz krajom Azji Centralnej; m.in. Kazachstanowi i Uzbekistanowi. Zostaną też zaprezentowane możliwości eksportowe oraz potencjał tych rynków.

Eksperci Instytutu INTL sp. z o.o. przedstawią tematykę i wyzwania logistyczne za naszą wschodnią granicą. - Pokażemy na konkretnym przykładzie naszego projektu w Sochi, jak przebiega organizacja misji handlowych na Wschodzie – mówi Anna Żurek z Instytutu INTL. – Podczas konferencji opiszemy też uwarunkowania kulturowe oraz marketing na rynkach wschodnich.

Bliższe informacje: www.instytutintl.pl/pl/

Kolejnym, jakże ważnym tematem, będzie finansowanie oraz ubezpieczenie należności handlowych i zarządzanie ryzykiem kredytowym. Ten temat omówią brokerzy, którzy specjalizują się w ubezpieczeniu kredytu kupieckiego, ubezpieczeniach ryzyka sprzeniewierzenia czy windykacji należności.

W konferencjach oraz panelach dyskusyjnych mogą brać udział goście i wystawcy. Wstęp jest wolny.

Całość programu możesz zobaczyć tutaj: http://worldfood.pl/program/

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 wzbogacą portfolio podobnych imprez, które z dużymi sukcesami odbywają się już za naszą wschodnią granicą. ITE Group organizuje targi na Ukrainie, w Kazachstanie i w Rosji.  


Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Więcej:  www.worldfood.pl

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Szpaderska
Project Manager
tel.: +48 22 395 66 93
e-mail: agnieszka@worldfood.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji