...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Lesaffre, materiał promocyjny

Wy-Miesiane Marzenia z Lesaffre Polska

Już od października trwa IV edycja akcji Lesaffre Prestige Group propagującej ideę społecznej odpowiedzialności biznesu na co dzień. Zapraszamy piekarzy i cukierników z całej Polski do aktywnego uczestnictwa, zaangażowania pracowników i pozyskiwania nowych lojalnych klientów.

Tematem przewodnim IV edycji akcji są „Wy-Miesiane Marzenia”, ponieważ powstanie każdej firmy poprze­dza marzenie, a jej budo wa zaczyna się od fundamen­tu, którym są wartości przekazywane pracownikom i klientom. Biorąc udział w akcji, mają Państwo możliwość zdobycia atrak­cyjnych nagród i wyjątkowych branżowych wyróżnień w postaci Jaskółek Odpowiedzialności. Jest to jednocześnie sposób pro­mocji Państwa aktywności. Dodatkową niemierzalną, ale jakże istotną „nagrodą” są: satysfakcja z udzielonego wsparcia i bezcenna wdzięczność potrzebujących, tzn. dzieci i młodzieży chorych na nowotwory – podopiecznych Fundacji Spełnionych Ma rzeń, która jest bene­ficjentem akcji. 

Novum IV edycji akcji jest sklep internetowy z fantami przeka­zanymi przez znane, popularne i cenione osoby. Można je w do­wolnym momencie kupić i przeznaczyć np. na prezent świąteczny. W sklepie można również opłacić „Cegiełkę LPG”, dzięki której udzielą Państwo pomocy chorym dzieciom. Każda wpłata wpływa bezpośrednio na konto fundacji. Nasz sklep to dodatkowa, wygodna i dobrowolna forma wsparcia Fundacji Spełnionych Marzeń.

I Ty możesz być społecznie odpo­wiedzialny. Wystarczy zdecydować się na jeden z trzech kroków:
1.Wejdź do sklepu i kup wybrany fant dla siebie lub na prezent.
2.Wejdź do sklepu i opłać wybraną „Cegiełkę Spełnionych Ma­rzeń”.
3.Podaruj do sprzedaży w sklepie swoją usługę lub produkt, które będą mogli kupić inni partnerzy akcji.

Podaruj do sprzedaży w sklepie swoją usługę lub produkt
www.sklep.prestige.lesaffre.pl

 

Zaproś do kupowania w sklepie swoich pracowników i klientów. W podziękowaniu za dokonanie zakupu otrzymasz certyfikat CSR, naklejkę do swojego punktu sprzedaży informującą o wsparciu i banner na stronę internetową oraz na portal społecznościowy.

Pomaganie Jest Proste!
CSR musi iść z duchem czasu. Dzięki temu sklepowi mogą Pań­stwo przystąpić do akcji, wesprzeć fundację i wypromować swoją piekarnię lub cukiernię. Każdy ma marzenia, ale nie każdy może je spełniać. Dzieci cho­re na nowotwory potrzebują naszego wsparcia, by spełniły się choć niektóre z nich. Zapraszamy do kupowania produktów Le­saffre objętych promocją u swojego odpowiedzialnego dostaw­cy i aktywnego korzystania z funkcjonalności sklepu z fantami i „Cegiełką LPG”. Pomyślmy o potrzebujących zwłaszcza teraz, w ferworze świą­tecznych przygotowań, dokonując zakupu w sklepie internetowym akcji. Już dziś odwiedź: www.sklep.prestige.lesaffre.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Małgorzata Pielok Marketing & Business Development Manager Lesaffre Polska

Bieżące wydanie czasopisma

Dariusz Rajewski, Konrad Tota i Michał A. Molenda – 3 różne perspektywy i patenty na rozwój rzemieślniczych firm. Gadżety rzemieślnika – sprawdź, w jakie urządzenia i akcesoria zbroją się współcześni cukiernicy, piekarze i czekoladziarze w Polsce. Zobacz sklep firmowy dopasowany do rzeczywistości!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji