...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Wydarzenie Roku Spożywczego 2016 – przejęcie brytyjskiej Elizabeth Shaw Limited przez polski Colian Holding SA

Za spektakularne przejęcie brytyjskiego producenta luksusowych wyrobów czekoladowych Elizabeth Shaw Limited polska firma Colian Holding SA otrzymała Nagrodę Rynku Spożywczego w kategorii „Wydarzenie Rynku Spożywczego 2016”. Nagrodę odebrał prezes Zarządu Colian Holding Jan Kolański podczas IX Forum Rynku Spożywczego w Warszawie.

Nagrody Rynku Spożywczego co roku są wręczane podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Są one przyznawane w trzech kategoriach: Wydarzenie Rynku Spożywczego, Lider Rynku Spożywczego oraz Innowator Rynku Spożywczego, w ten sposb wyróżniając konkretne działanie firm wspierające pozytywne zmiany w polskim sektorze żywnościowym. .

Tym razem w kategorii Wydarzenie Roku Spożywczego 2016 wyróżniono Colian Holding SA – jedną z wiodących firm z polskim kapitałem na rynku słodyczy (właściciela takich marek jak: Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki czy napoju gazowanego Hellena), która przyjęła strategię rozwoju na rynkach zagraniczych poprzez akwizycję silnych marek. W tym roku, 27 kwietnia, grupa kapitałowa Colian Holding kupiła 100% udziałów brytyjskiego producenta luksusowych wyrobów czekoladowych, firmy Elizabeth Shaw Limited. Ten zakup wiązał się również z przejęciem kontroli nad spółką zależną, Famous Names Limited. Inwestycja umocniła pozycję polskiej grupy na brytyjskim rynku i wzbogaciła dotychczasową ofertę produktów z segmentu wafli i ciastek.

fot. PTWP/portalspozywczy.pl

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 17 października br. podczas uroczystej gali, zorganizowanej w ramach IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Nagrodę odebrał Jan Kolański, Prezes Zarządu Grupy Colian.

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji