...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Wyjątkowa Gala, wyjątkowi Rzemieślnicy

21 kwietnia br. do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zjechali rzemieśl­nicy i przedsiębiorcy z całego Śląska. Powód? Jubileuszowa, XXV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębior­czości w Katowicach.

Przyznano również tytuł Rze­mieślnika Roku. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć przedstawi­cieli branży piekarskiej i cukierniczej.

Od 25 lat Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczo­ści w Katowicach wyróżnia ludzi, którzy pracując uczciwie i rzetelnie, podnosząc kwalifikacje własne oraz pracowników, mają ogromny wkład w rozwój Śląska, a tym samym w rozwój silnej gospodarki w Polsce. Ten wkład docenił premier Mate­usz Morawiecki, który wystosował na tę okazję list odczytany podczas Gali przez Andżelikę Możdżanowską, pełnomocni­ka rządu ds. małych i średnich przedsię­biorstw. Rolę rodzinnych firm w polskiej gospodarce podkreślił w wystąpieniu prof. Jan Klimek, prezes Izby Rzemieślniczej w Katowicach. – To, co wydarzyło się w pol­skim rzemiośle przez ostanie 25 lat, to już historia. Minęła cała epoka, a rzemiosło cały czas funkcjonuje, mimo że zmieniło się właściwie wszystko. I klient, i rynek (...). Cieszymy się, że najmniej zmieniają się przedsiębiorstwa rodzinne, które są bardzo ważnym elementem rynku – mówił gospodarz gali prof. Jan Klimek, zwracając się do licznie zebranych śląskich przedsię­biorców, przedstawicieli rządu oraz lokal­nych władz.

Tatiana Gronkiewicz i Tomasz Brzęczek, Ciachomania w Bielsku-Białej – Firma z Jakością. Nagrodę wręczali: pełnomocnik rządu ds. MŚP Andżelika Możdżanowska oraz prof. Jan Klimek, prezes Izby Rzemieślniczej w Katowicach

Bogusław i Barbara Zwierzchowscy, Piekarnia Ziarenko z Chorzowa – Firma Rodzinna

 

W trakcie uroczystości poznaliśmy blisko 40 laureatów w 10 kategoriach. Wśród nich wyróżniono przedstawicieli branży piekar­skiej i cukierniczej – firmy stawiające na innowacyjność, odpowiadające na potrzeby rynku i rosnące w siłę.

Firma z Jakością
Cukiernia CIACHOMANIA, Bielsko-Biała
Piekarnia Ciastkarnia KŁOS, Zabrze

Firma z Przyszłością
Piekarnia Ciastkarnia KŁOS, Zabrze

Firma Rodzinna
Piekarnia ZIARENKO, Chorzów

Marian Kurzyca, Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w Zabrzu – Firma z Jakością

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS – Firma z Przyszłością (na zdjęciu wnuk Pana Mariana Kurzycy)

 

W tym roku tytuł Rzemieślnika Roku otrzy­mał Karol Kohlbrenner, właściciel firmy „Ko­kar” z Dąbrowy Górniczej i starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Dąbrowie Górniczej. Najwyższe wyróżnienie rzemieślnicze – Szablę im. Jana Kilińskiego za szczególne zasługi dla rzemiosła polskiego – otrzymali Antoni Wojciechowski, właściciel firmy Au­toCrew Polmozbyt z Bytomia i Cechmistrz Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębior­czości w Bytomiu, oraz Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzy­my dalszych sukcesów w rozwijaniu silnych rodzinnych firm, będących chlubą Śląska i Polski. Gratulacje składamy również Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przed­siębiorczości w Katowicach za konsekwent­ne rozwijanie i uświetnianie inicjatywy słu­żącej promocji śląskiego rzemiosła.

FOT.  IZBA RZEMIEŚLNICZA ORAZ MSP W KATOWICACH

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji