...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Winterhalter, materiał promocyjny

Wynajem długoterminowy receptą na zmniejszanie kosztów operacyjnych w HoReCa

W branży HoReCa każdy rozsądny przedsiębiorca dąży do osiągnięcia możliwie największych zysków przy jednoczesnym utrzymaniu jak najwyższego standardu obsługi klienta. Jednym z najważniejszych wyzwań, przed jakimi stoją restauracje, kawiarnie i hotele, jest ograniczenie kosztów operacyjnych bez uszczerbku na jakości usług.

Rozwiązaniem, które zyskuje na popularności, ale wciąż pozostaje innowacyjne, jest długoterminowy najem profesjonalnych systemów myjących. To podejście pozwala na znaczne oszczędności przy jednoczesnej doskonałej jakości mycia naczyń.

Najem zmywarek: jak to działa?
Długoterminowy najem zmywarek polega na wynajmowaniu profesjonalnych urządzeń (w wypadku zmywarek Winterhalter od samego producenta) na określony czas za stałą miesięczną opłatą, a nawet opcją płatności sezonowych dla tych, którzy działają np. przez 6 miesięcy sezonu letniego. Usługa obejmuje pełen serwis, konserwację oraz wsparcie techniczne, co daje przedsiębiorcom spokój i przewidywalność kosztów. Wynajmujący mogą korzystać z najnowszych modeli zmywarek, nie angażując przy tym dużych zasobów finansowych.Zalety długoterminowego najmu zmywarek

1. Elastyczność finansowa
• Brak dużego kapitału początkowego: najem zmywarek eliminuje konieczność zakupu drogiego sprzętu. Stała rata miesięczna, zaczynająca się od kilkuset złotych, pozwala przedsiębiorcom planować budżet i uniknąć niespodziewanych kosztów.
• Przewidywalność kosztów: stała opłata obejmuje serwis i konserwację, co pozwala uniknąć nieprzewidzianych wydatków na naprawy.

2. Aktualizacja technologii
• Dostęp do najnowszych modeli: wynajmując sprzęt, przedsiębiorcy mają pewność, że zawsze dysponują najnowocześniejszymi zmywarkami na rynku.
• Możliwość wymiany sprzętu: w trakcie umowy można wymienić zmywarkę na nowszy model, dostosowując sprzęt do zmieniających się potrzeb.

3. Kompleksowa obsługa serwisowa
• Regularna konserwacja: wynajem obejmuje regularne przeglądy techniczne, co pozwala utrzymać zmywarkę w idealnym stanie.
• Natychmiastowy serwis: w razie awarii, wynajmujący mogą liczyć na szybką pomoc techniczną, minimalizując przestoje w pracy.

4. Wysoka efektywność energetyczna
• Zmniejszenie kosztów operacyjnych: nowoczesne zmywarki charakteryzują się mniejszym zużyciem wody i energii, co bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów.
• Systemy odzysku ciepła: technologia odzysku ciepła i energooszczędne programy mycia znacząco redukują zużycie energii.

Wynajem zmywarek Winterhalter jako przykład oszczędności
Winterhalter, lider w dziedzinie profesjonalnych zmywarek, oferuje długoterminowy najem swoich urządzeń z pełną obsługą serwisową. W jednym z przypadków, średniej wielkości restauracja korzystająca z opcji wynajmu zmywarki z serii PT EnergyPlus, obniżyła miesięczne koszty operacyjne związane z myciem naczyń o 30%. Wynikało to z redukcji zużycia energii dzięki systemowi odzysku ciepła oraz mniejszemu zużycia wody i detergentów. Ważne, by wspomnieć, że technologia Winterhaltera całkowicie wyklucza konieczność mycia ręcznego. Przed właściwym myciem nie musimy spłukiwać, ani namaczać naszych naczyń!

Najważniejsze korzyści wynajmu zmywarek Winterhalter:
• System Connected Wash: Monitorowanie pracy zmywarki przez WiFi i optymalizacja procesów mycia.
• Technologia : Zmienny system ciśnienia mycia i regulacja parametrów, co obniża koszty i zwiększa skuteczność mycia.
• Serwis i konserwacja: Stałe wsparcie techniczne zapewniające niezawodność sprzętu.Długoterminowy najem zmywarek stanowi atrakcyjną alternatywę dla zakupu sprzętu w branży HoReCa. Dzięki elastycznym warunkom finansowym, najnowszym technologiom oraz kompleksowej obsłudze serwisowej, przedsiębiorcy mogą znacznie obniżyć koszty operacyjne, jednocześnie utrzymując najwyższą jakość obsługi klienta. Możliwość korzystania z najwyższej jakości systemów myjących nie jest bez znaczenia także dla personelu lokali HoReCa. Rynek pracownika jest bardziej wymagający, niż kiedykolwiek.

Możliwość bezinwestycyjnego korzystania z najnowszej technologii pozwala przedsiębiorcom dodatkowo podnieść jakość pracy swoich pracowników, co zwiększa ich satysfakcję z pracy, tym samym zmniejszając rotacyjność i koszty rekrutacji. To podejście pozwala restauracjom, kawiarniom i hotelom skupić się na tym, co najważniejsze – doskonałym serwisie i satysfakcji klientów. Więcej informacji na temat długoterminowego najmu zmywarek można znaleźć na stronie: wynajmijzmywarke.pl .

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji