...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

X Warszawskie Święto Chleba

7 października na Placu Teatralnym w Warszawie ruszą coroczne dożynki. Warszawskie Święto Chleba już od 10 lat popularyzuje tradycję wsi mazowieckiej, promuje tradycyjne polskie wypieki i wyroby artystów ludowych. Przypomina również obrzędy związane z chlebem oraz gwarantuje dobrą zabawę przy folklorze.

O godz. 10.00 zacznie się kiermasz pieczywa najlepszych mistrzów piekarstwa. Będzie można też zobaczyć i kupić wyroby twórców ludowych, wśród których znajdzie się mistrz – lutnik ze swoimi instrumentami, takimi jak mało znana już dzisiaj lira korbowa. Nie zabraknie także biżuterii, ozdób, ceramiki, a przede wszystkim tradycyjnych produktów spożywczych: miodów, wędlin, serów na czele ze sławnymi serami korycińskimi. Dzieci będą miały zapewnione warsztaty: lepienia figurek z ciasta chlebowego (stoisko Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska), tworzenia biżuterii z korali drewnianych i piór (stoisko Lasu Rąk).

Przez cały dzień na Placu Teatralnym będzie się można bawić przy muzyce ludowej, natomiast o godz. 17.00 na scenie wystąpi gość specjalny - zespół, który określają mianem objawienia sceny world music ostatnich dwóch lat - VOŁOSI.


 

patronat

 

Więcej informacji na www.cbr.edu.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji