...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Yummier wspiera domowych piekarzy w Wielkiej Brytanii

Czas pandemii koronawirusa i lockdownu spowodował nagły powrót do pieczenia w domu. Wielu domowych piekarzy i cukierników zaczęło też szukać możliwości sprzedaży swoich wypieków. Na brytyjskim rynku pojawiła się platforma internetowa Yummier, która ma pomóc domowym piekarzom docierać do klientów.

Yummier ma przyciągnąć piekarzy, którzy są nowicjuszami w dziedzinie sprzedaży internetowej, pozwolić im na testowanie rynku i rozwinięcie działalności, na połączenie się z klientami, którzy szukają ich produktów. Koncept przyciągnął już kilkudziesięciu piekarzy z okolic Londynu, docelowo ma się rozszerzyć na cały kraj - rejestracja trwa. Yummier pozwala klientom znaleźć różne rodzaje pieczywa czy słodkich wypieków (również tortów na rozmaite okazje) od utalentowanych piekarzy z okolicy, zamówić je i bezpiecznie dokonać płatności, wybierając odbiór osobisty lub dostawę. Dla piekarzy ma być platformą ułatwiającą zarządzanie zamówieniami we własnej e-piekarni. Gwarantuje świeżość, bo wypieki są przygotowywane na zamówienie i od razu dostarczane. Z założenia mają to być domowe ciasta czy chleby, które nie zawierają sztucznych dodatków i są wykonane z najwyższą starannością. Są po prostu - jak mówi sama nazwa - pyszniejsze.

 


Założycielką startupu Yummier.co jest Linda Ghodbani, która sama uwielbia domowe pieczenie i chce wspierać lokalnych piekarzy i cukierników w rozwijaniu ich biznesów. Dołączenie do Yummier jest bezpłatne. Niebawem w płatnej opcji pro będą dostępne dodatkowo narzędzia marketingowe czy szkolenia.

 https://www.instagram.com/yummier.co/

https://partner.yummier.co/ 

Uwaga!
PALMA DO WYPIEKÓW –  ODBIERZ KUPON NA MARGARYNĘ
PRZYJDŹ DO NAS Z WYCIĘTYM KUPONEM Z MISTRZA BRANŻY (str. 27) I ODBIERZ 10KG MARGARYNY BIELSKA GRATIS!
WAŻNE DO 30.03.2021

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji