...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Z miłości do ciasta

W tym roku firma FRITSCH po raz pierwszy pojawi się na targach Europain. Na swoim stoisku firma zaprezentuje nowoczesne metody produkcji croissantów.

Współpraca z francuskimi partnerami jest filarem sukcesu firmy FRITSCH - producenta urządzeń piekarniczych, dlatego też targi Europain to termin obowiązkowy dla jej handlowców. W tym roku po raz pierwszy FRITSCH nie występuje wspólnie ze swoim dystrybutorem - firmą Gelé S.A.S., lecz przygotowuje samodzielne stoisko, na którym będzie można również spotkać doradców firmy Gelé.
Jak zawsze firma FRITSCH kładzie nacisk na praktyczne prezentacje maszyn do produkcji wypieków, gdyż tylko w ten sposób odwiedzający targi mogą bezpośrednio poznać zalety takich urządzeń. Jak przystało na wiodące francuskie targi, największym zainteresowaniem cieszą się różnego typu croissanty: obok klasycznych, również mini-croissanty i specjalne croissanty FTO (Frezer-to-Oven), które piecze się bez rozmrażania. Zaplanowano również prezentacje produkcji mini-ślimaków.
W Paryżu będzie można z bliska zobaczyć m.in. maratończyka - wałkowarkę do ciasta FRITSCH ROLLFIX 700 i FRITSCH MULTICUT - kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie do produkcji wypieków drobnych i zwijanych, oraz do wszelkiego rodzaju bułek. Szczególne zainteresowanie odwiedzających powinno wzbudzić nowe urządzenie – zwijarka  FRITSCH CSV, które przy pomocy podciśnienia dokładnie i delikatnie układa kęsy ciasta, co bardzo korzystnie wpływa na jakość i jednorodność produktów.


Firma FRITSCH będzie  na targach Europain w Paryżu w dniach od 3 do 7 marca 2012 w hali 4 na stoisku 4E/78.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki kolor powinny mieć zarówno ściany jak i ciastka w 2023? Czy w czasach kryzysu warto inwestować w siebie i swój biznes? Z czego i gdzie się szkolić? Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Lesaffre

  wegańskie pączki Puratos

  Hurtownia PLUS - pełny asortyment dla Ciebie

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji