...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

ZRP popiera Program Działań Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na lata 2015-2019

Program Działań Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na lata 2015-2019 spotkał się z poparciem Związku Rzemiosła Polskiego. Jerzy Bartnik, prezes ZRP, docenił działania nakierowane na rozwój produkcji żywności wysokiej jakości, promocję polskiej żywności na rynkach zagranicznych oraz stworzenie systemu informacji gospodarczej.

– Wspieranie rozwoju produkcji ekologicznej żywności, z wykorzystaniem tradycyjnych technologii, to jeden z często zgłaszanych postulatów Związku Rzemiosła Polskiego – jak napisał prezes Jerzy Bartnik w piśmie do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (z dn. 17 grudnia 2015 r.). Podkreślił, że "sukces gospodarczy można opierać nie tylko na innowacyjnych rozwiązaniach, (...), ale także na innych walorach – jak ekologia, wysoka jakość, małoseryjność i tradycyjne technologie cenionych przez konsumentów wyrobów spożywczych, nie tylko w kraju, ale i zagranicą".  

Jak przyznał prezes Jerzy Bartnik, Związek Rzemiosła Polskiego zrzesza kilkanaście tysięcy rzemieślniczych zakładów branży wędliniarskiej, piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej. Zatem Związek Rzemiosła Polskiego jest żywotnie zainteresowany działaniami, które uwzględniają bieżące problemy tych branż.

źródło: ZRP

 

 

 


Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji