...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Za czerwony pasek lody za złotówkę

Rodzice na pewno wynagrodzą całoroczny trud swoich pociech drobnymi upominkami i uściskami. Od sieci LodyBonano zaś dostaną jeszcze truskawkowe lody za złotówkę.

W tym roku tak się składa, że 21 czerwca zaczyna się kalendarzowe lato i tego samego dnia zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach. W piątek 22 czerwca przychodzi się już tylko na akademie i rozdanie świadectw. Potem postronni przechodnie obserwują doroczny rytuał, kiedy grupy rozbrykanych dzieci hałaśliwie wybiegają ze szkoły z radosnym okrzykiem: „Wakacje!!!!”.  W tym roku jest szczególny powód do radości, bowiem wakacje będą dłuższe niż zwykle, będą trwały dokładnie 72 dni (licząc z sobotami i niedzielami). Warto to uczcić... na przykład lodami. Tych, którzy przez resztę dni roku solidnie pracowali i mogą pochwalić się dobrymi ocenami na świadectwie firma LodyBonano zaprasza na lody w specjalnej, wakacyjnej cenie.

 

- Każdy uczeń, który w dniu zakończenia roku szkolnego przyjdzie do lodziarni LodyBonano wraz ze swoim świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma Kajtusia, Disney'a, lub Rurkę Niekapkę w wersji truskawkowej już za 1zł. - wyjaśnia zasady promocji Anna Czyżykowska, menager do spraw wizerunku i marketingu sieci. - W koncepcji LodyBonano MIX w ramach promocji klienci otrzymają truskawkowego loda o gramaturze 50 g. oraz dowolny dodatek z niebieskiego koła. Proponujemy lody w wersji truskawkowej, bo w tym roku koniec zajęć szkolnych zbiega się z sezonem na truskawki, początek wakacji ma więc ich posmak.

To nie pierwsza taka akcja sieci LodyBonano i jak co roku znajdzie się pewnie wielu chętnych na lody, a pod lodziarniami ustawią się kolejki uczniów. Tym bardziej, że pogoda nas rozpieszcza i trwające od maja upały sprawiają, że lodożercy mają swój czas.

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji