dodano , Redakcja PS

Za czerwony pasek lody za złotówkę

Rodzice na pewno wynagrodzą całoroczny trud swoich pociech drobnymi upominkami i uściskami. Od sieci LodyBonano zaś dostaną jeszcze truskawkowe lody za złotówkę.

W tym roku tak się składa, że 21 czerwca zaczyna się kalendarzowe lato i tego samego dnia zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach. W piątek 22 czerwca przychodzi się już tylko na akademie i rozdanie świadectw. Potem postronni przechodnie obserwują doroczny rytuał, kiedy grupy rozbrykanych dzieci hałaśliwie wybiegają ze szkoły z radosnym okrzykiem: „Wakacje!!!!”.  W tym roku jest szczególny powód do radości, bowiem wakacje będą dłuższe niż zwykle, będą trwały dokładnie 72 dni (licząc z sobotami i niedzielami). Warto to uczcić... na przykład lodami. Tych, którzy przez resztę dni roku solidnie pracowali i mogą pochwalić się dobrymi ocenami na świadectwie firma LodyBonano zaprasza na lody w specjalnej, wakacyjnej cenie.

 

- Każdy uczeń, który w dniu zakończenia roku szkolnego przyjdzie do lodziarni LodyBonano wraz ze swoim świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma Kajtusia, Disney'a, lub Rurkę Niekapkę w wersji truskawkowej już za 1zł. - wyjaśnia zasady promocji Anna Czyżykowska, menager do spraw wizerunku i marketingu sieci. - W koncepcji LodyBonano MIX w ramach promocji klienci otrzymają truskawkowego loda o gramaturze 50 g. oraz dowolny dodatek z niebieskiego koła. Proponujemy lody w wersji truskawkowej, bo w tym roku koniec zajęć szkolnych zbiega się z sezonem na truskawki, początek wakacji ma więc ich posmak.

To nie pierwsza taka akcja sieci LodyBonano i jak co roku znajdzie się pewnie wielu chętnych na lody, a pod lodziarniami ustawią się kolejki uczniów. Tym bardziej, że pogoda nas rozpieszcza i trwające od maja upały sprawiają, że lodożercy mają swój czas.

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji