...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Eliksir, materiał promocyjny

Za kulisami restauracji: Jak osiągnąć sukces w gastronomii

Sektor gastronomiczny jest jednym z najbardziej dynamicznych i konkurencyjnych rynków. Sukces w tej branży wymaga nie tylko doskonałej kuchni, ale także umiejętności zarządzania, marketingu i znajomości najnowszych trendów. Ten artykuł przybliży, jakie elementy są kluczowe dla prosperującej restauracji.

Idealna lokalizacja: Pierwszy krok do sukcesu
Wybór lokalizacji to jedno z najważniejszych decyzji, które przedsiębiorca musi podjąć. Odpowiednie miejsce może przyciągnąć rzesze klientów, podczas gdy źle wybrana lokalizacja może być przyczyną niepowodzenia biznesu. Restauracja powinna być łatwo dostępna, widoczna i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Menu: Sercem każdej restauracji
Kreowanie menu to sztuka, która wymaga głębokiej wiedzy o kuchni oraz preferencjach kulinarnych celowej grupy. Menu powinno być zróżnicowane, ale jednocześnie spójne i dopasowane do koncepcji lokalu. Kreatywność kucharza oraz jakość składników to fundamenty, które przyciągają smakoszy.

 

Obsługa klienta: Nie tylko smak, ale i doświadczenie
Profesjonalna obsługa to podstawa, która może znacząco wpłynąć na doświadczenia gości. Szkolenia dla personelu, doskonała znajomość menu i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach to klucz do zadowolenia klientów.
Marketing i media społecznościowe: Nowoczesne narzędzia promocji

Obecność w mediach społecznościowych jest nieodzowna dla nowoczesnej restauracji. Profesjonalne zdjęcia potraw, interaktywne posty i angażowanie się w dialog z klientami mogą znacząco zwiększyć rozpoznawalność marki. W dzisiejszych czasach digital marketing jest równie ważny jak jakość serwowanych potraw.

Lista niezbędnych cech udanej restauracji:
• Doskonała lokalizacja
• Unikalne i przemyślane menu
• Profesjonalna obsługa klienta
• Skuteczny marketing, w tym media społecznościowe

Narzędzia wspierające zarządzanie restauracją
Współczesna restauracja to nie tylko kuchnia i sala, ale także zaawansowane narzędzia zarządzania, które pomagają w optymalizacji kosztów, zarządzaniu zapasami i planowaniu grafiku pracy. Oprogramowanie do zarządzania restauracją może znacząco uprościć wiele procesów i pozwolić na skupienie się na najważniejszych aspektach działalności.

Szkolenia i rozwój personelu
Inwestycja w rozwój umiejętności pracowników to klucz do utrzymania wysokiego standardu obsługi. Regularne szkolenia z zakresu obsługi klienta, nowości kulinarnych oraz technik sprzedaży mogą znacząco wpłynąć na efektywność pracy.

Podsumowanie
Zarządzanie restauracją to skomplikowana sztuka, która wymaga nie tylko pasji do gotowania, ale również umiejętności biznesowych. Sukces w tej branży zależy od wielu czynników: od lokalizacji, przez menu, po marketing i profesjonalizm personelu. Każdy element musi być starannie zaplanowany i wykonany z najwyższą dbałością, aby przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Sprawdź: https://www.eliksir.pl/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji