...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Zdobądź wejściówki na targi Polagra Food 2020

Spotkaj się z nami i wystawcami podczas długo wyczekiwanych targów branżowych. POLAGRA 2020 już 28 września!

Po długiej przerwie branża cukiernicza, lodziarska i piekarska znów będzie miała okazję się spotkać! POLAGRA 2020 w Poznaniu już niebawem.  To miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą. 28-30 września zwiedzający będą mogli skorzystać z oferty wystawców, kibicować piekarskim zmaganiom uczestnikom II edycji konkursu Master Baker oraz WorldSkills Poland, a także spotkać się z naszą redakcją! Teraz to jeszcze prostsze! Rozdajemy darmowe wejściówki na wydarzenie!

 

 

Jak zdobyć wejściówkę? Wystarczy, że wyślesz do nas maila argumentującego dlaczego warto być na targach, a wyślemy Ci darmową wejściówkę na targi! Uwaga - ilość wejściówek ograniczona!

>>> redakcja@mistrzbranzy.pl

Z pewnością do udziału zachęca silny program i warstwa merytoryczna. Na uczestników czekają również liczne warsztaty i prelekcje. 

 

 

Uwaga - ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona! Zapisz się już dziś! 

Więcej informacji oraz zapisy znajdziecie tutaj >>> KLIK!


Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji