dodano , Redakcja AU

Zdrowo - Smacznie - Artystycznie po raz trzeci!

Młodzi cukiernicy kolejny raz mają okazję, by wykazać się swoim talentem cukierniczym i wyobraźnią - zapraszamy do III edycji konkursu, który odbędzie się podczas 9. edycji Sweettargów.

Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku oraz Blue Bussines Media serdecznie zapraszają  do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym pn. ZDROWO - SMACZNIE - ARTYSTYCZNIE (III edycja) organizowanego w ramach IX Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "Sweettargi 2018". Uczestnicy będą musieli kolejny raz stworzyć słodkie dzieła, które będą zaskakiwać również wyglądem, ale też być zdrowe. Mile widziane będą owoce, warzywa, zielony kolor oraz alternatywne źródła cukru! Słowem - trzeba ruszyć wyobraźnią!


Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniów pobierających naukę u pracodawców oraz uczestników/członków organizacji lub stowarzyszeń młodzieżowych, których obszar nauki i pasji związany jest z cukiernictwem bądź branżą spożywczą. Zespoły konkursowe składają się z dwóch osób.

 Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

1.  Eliminacje

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać prezentację PowerPoint z przedstawieniem własnoręcznie wykonanego dzieła cukierniczego - tortu (wg wytycznych ujętych w regulaminie) na adres mailowy organizatora: ohprybnik@wp.pl do 28.02.2018 r.

2. Finał

Do konkursu finałowego, 19 marca br., organizowanego podczas IX edycji Sweettargów, zostaną oficjalnie zaproszone wyłonione w eliminacjach zespoły.

Konkurs jest doskonałą okazją do budowania prestiżu wśród najlepszych przedstawicieli branży cukierniczej oraz rozwijania talentów zawodowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

UWAGA! Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania w załączonych PDFach poniżej artykułu.


Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji