...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Plus Sp. z o.o., materiał promocyjny

Zmieniamy się na plus!

Ciasta, ciasteczka, galaretki, lody, cukierki – któż ich nie lubi? To takie drobne przyjemności dostępne na wyciągnięcie ręki. Ich amatorzy z pewnością rzadko zastanawiają się, skąd pochodzą, jaką drogę pokonały surowce, z których powstały, a często są to setki i tysiące kilometrów.

Współcześni wytwórcy mają ułatwione zadanie, sprowadzaniem produktów zajmują się bowiem wyspecjalizowane firmy.

Kakao, trzcina cukrowa, migdały i wiele przypraw pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej, więc ich transport wymaga czasu. Na szczęście dziś wystarczy udać się do pobliskiej hurtowni – najlepiej do Plusa. Dlaczego? Bo łączy on najlepsze cechy starych łódzkich składów kolonialnych – szacunek dla klienta i staranność – z nowoczesnością i funkcjonalnością.

W naszej hurtowni znajdziecie bogaty wybór najlepszych produktów, od których zależy jakość gotowych wyrobów. Są one dostępne natychmiast, nie musicie zbroić się w cierpliwość, czekając na przybycie statków pełnych worków z artykułami kolonialnymi, po całym kraju krążą bowiem samochody dostawcze oznaczone naszym nowym logo.

Drodzy Klienci nie czekajcie, dzwońcie do nas i składajcie zamówienia. A najlepiej przyjedźcie do nas osobiście, a przekonacie się, jakie zmiany wprowadziliśmy, żeby jeszcze lepiej was obsłużyć.

 Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji