...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

südback Trend Award - trwają zgłoszenia na branżowe innowacje

Masz innowację dla branży piekarskiej lub cukierniczej? Zgłoś się do konkursu südback Trend Award! Tylko do 15 czerwca br. są przyjmowane zgłoszenia producentów, którzy mają pionierskie produkty i usługi dla naszej branży.

Ciągły rozwój, optymalizacja i innowacyjne pomysły są kluczowe dla firm w każdej branży, aby mogły rozwijać się i wyróżnić na tle konkurencji. Nagroda südback Trend Award jest prezentowana od 2002 r. i po raz dwunasty wyróżnia firmy, które wniosły szczególny wkład w aktywne kształtowanie przyszłości branży piekarniczej i cukierniczej. Innowacyjne i postępowe produkty oraz usługi zostaną zaprezentowane podczas największych targów branżowych südback w Stuttgarcie, od 21 do 24 września 2019 r.

Dla kogo südback Trend Award? 

Nagroda südback Trend Award honoruje zaawansowane rozwiązania w kategoriach:

• Marketing, sprzedaż i organizacja (np. wyposażenie sklepów, opakowania, towary handlowe, systemy IT i kasy fiskalnej itp.)
• Surowce i wygoda (mąki, aromaty, oleje i tłuszcze, nadzienia, mrożone produkty spożywcze, kawa itp.)
• Technologia (
technologia produkcji).

Konkurs jest otwarty tylko na innowacje, które są dostępne na rynku krócej niż rok lub wkrótce zostaną wprowadzone na rynek. Systemy funkcjonalne, kompletne instalacje i poszczególne części lub projekty mogą być rejestrowane i składane jako prace konkursowe.
Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2019 r. Zarejestruj się TUTAJ.

Jury ocenia zgłoszone produkty i koncepty pod względem poziomu innowacyjności, użyteczności i łatwości obsługi dla użytkowników, ich wykorzystania lub wdrożenia z ekonomicznie uzasadnionym wydatkiem, funkcjonalnością, bezpieczeństwem operacyjnym, przyjaznością dla środowiska, recyklingiem i higieną.

fot. Messe Stuttgart


Przewaga konkurencyjna dla zwycięzców
Zwycięzcy südback Trend Award 2019 są wyłaniani przed rozpoczęciem targów, aby mogli wcześniej skorzystać z pieczęci jakości w celach reklamowych. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 21 września, podczas otwarcia targów südback w Stuttgarcie.

oprac. na podstawie materiałów prasowych

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji