...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Prawo i finanse

 • Pączki w firmie mogą zmniejszyć podatek 0

  Wiele firm decyduje się w tłusty czwartek na zakup pączków dla pracowników czy kontrahentów. Taki wydatek można zazwyczaj rozliczyć w kosztach podatkowych - fiskus jest coraz bardziej elastyczny w tym temacie.

  więcej
 • Dług u fiskusa znowu tańszy 0

  Dobra wiadomość dla osób, które mają długi u fiskusa – już druga w tym roku obniżka stóp procentowych o 0,25 pkt proc. spowodowała, że stopa odsetek od zaległości podatkowych obniżyła się z 13% do 12,5%.

  więcej
 • Walcz z półkowym

  Walcz z półkowym 0

  Półkowe, czyli wszelkie opłaty pobierane przez sieci handlowe od dostawców, za wyjątkiem marży handlowej, to koszmar dla małych i średnich firm. Sięgają nawet 20-30% obrotu generowanego we współpracy z siecią i są całkowicie nielegalne! Odpowiedz szczerze na poniższe pytania i upewnij się, czy problem nie dotyczy także Ciebie!

  więcej
 • O 4,6% wzrosną składki na ZUS 0

  W 2013 r. składki przedsiębiorców na ZUS i NFZ będą wyższe o prawie 46 zł miesięcznie, co oznacza, że w skali roku prowadzący działalność zapłacą prawie 550 zł więcej niż w 2012 r.

  więcej
 • Kto skorzysta na abolicji składek ZUS?

  Kto skorzysta na abolicji składek ZUS? 2

  Ustawa abolicyjna ma objąć 437 tys. osób. O umorzenie swoich należności mogą się ubiegać zarówno przedsiębiorcy, którym ZUS naliczył dług z powodu niejasnych przepisów, ale także ci, którzy celowo w latach 1999-2009 nie płacili składek. Kwota umarzanych należności opiewa na ok. 868,5 mln zł.

  więcej
 • Kontrola sprzedaży

  Kontrola sprzedaży 0

  Od 14 stycznia do 24 lutego br. ruszy kolejna akcja "Nie bądź jeleń, weź paragon". Handlowcy i usługodawcy będą sprawdzani, czy ewidencjonują obroty za pomocą kas fiskalnych i czy wydają paragony.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe