...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Prawo i finanse

 • Czas na abolicję

  Czas na abolicję 0

  15 stycznia 2013 r. w życie wchodzi ustawa o umorzeniu należności powstałych z tytułu nieopłaconych składek przez osoby prowadzące pozarolniczą działalność. Umożliwia ona umorzenie nieopłaconych składek na własne ubezpieczenia w okresie od 1 stycznia 1999 r. do 28 lutego 2009 r.

  więcej
 • Rok wielu zmian podatkowych

  Rok wielu zmian podatkowych 0

  Początek tego roku przyniósł wiele zmian podatkowych, które mają istotne znaczenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Sprawdźmy nowe regulacje, które już obowiązują lub wkrótce będą obowiązywać.

  więcej
 • Polska bez GMO?

  Polska bez GMO? 0

  2 stycznia br. rząd zakazał upraw roślin modyfikowanych: kukurydzy MON 810 (produkowanej przez koncern Monsanto) oraz ziemniaka Amflora (Basf) na terenie kraju. Pozostaje jeszcze moratorium, które umożliwia karmienie zwierząt paszami ze zmodyfikowanej soi i kukurydzy do końca grudnia 2016 r.

  więcej
 • Mały podatnik, duże możliwości 0

  Rozliczanie VAT-u dopiero po otrzymaniu zapłaty od kontrahenta, odroczone regulowanie zaliczek na podatek dochodowy czy możliwość skorzystania z jednorazowej amortyzacji - to przywileje przedsiębiorców z grupy małych podatników.

  więcej
 • Pożegnanie z 1- i 2-groszówkami

  Pożegnanie z 1- i 2-groszówkami 0

  To jest początek końca 1- i 2-groszówek. W I połowie 2013 r. Narodowy Bank Polski planuje wprowadzić ustawowy obowiązek zaokrąglania płatności. Z kolei w II połowie chce zaprzestać emisji monet o najniższych nominałach.

  więcej
 • Nowa definicja próbki bezpłatnej

  Nowa definicja próbki bezpłatnej 0

  Rozdawanie próbek swoich wyrobów klientom, kontrahentom czy nawet własnym pracownikom to jedno z bardziej skutecznych narzędzi promocyjnych i reklamowych. Wręczanie takiej niewielkiej części towarów nie podlega opodatkowaniu podatkiem VAT. Warto mieć jednak na uwadze, że od wiosny tego roku obowiązuje nowa definicja próbki.

  więcej
 • Zaległe wakacje

  Zaległe wakacje 0

  W 2012 r. po raz pierwszy można było odebrać niewykorzystane dni wolne w ciągu 9, a nie – jak dotychczas – 3 miesięcy. Warto jednak przypomnieć zasady udzielania urlopu wypoczynkowego, aby uniknąć potencjalnych konfliktów z podwładnymi.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe