...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Relacje

 • Expo Sweet 2013 zobacz zdjęcia

  Expo Sweet 2013 zobacz zdjęcia 0

  Zapraszamy na gorącą fotorelacje z odbywających się właśnie targów Expo Sweet 2013 w Warszawie. Zapraszamy Czytelników do spotkania z naszą redakcją. Jesteśmy obecni na stoisku nr 103. W dobrych nastrojach, z najnowszym wydaniem oraz pakietem powitalnym dla nowych prenumeratorów. Serdecznie zapraszamy!

  więcej
 • Nowości na szkoleniach KOMPLET Polska w 2013 r.

  Nowości na szkoleniach KOMPLET Polska w 2013 r. 0

  W Tarnowie Podgórnym, w siedzibie firmy KOMPLET Polska, pod koniec stycznia odbyło się pierwsze szkolenie w sezonie 2013. Oprócz prezentacji nowych produktów wielkopolska firma postanowiła skupić się na niestandardowych recepturach wykorzystujących stabilizatory.

  więcej
 • Kolonia słodyczy - relacja z ISM

  Kolonia słodyczy - relacja z ISM 0

  Pod koniec stycznia po raz 43. odbyły się międzynarodowe targi słodyczy ISM w Kolonii. Równolegle działał salon ProSweets Cologne, który bogaty był w nowe urządzenia i sprzęt dla branży cukierniczej. Ponad 1400 wystawców z całego świata, w tym z Polski, oraz ponad 35 tys. osób zwiedzających.

  więcej
 • Spotkanie Piekarzy i Cukierników Śląskich

  Spotkanie Piekarzy i Cukierników Śląskich 0

  9-10 lutego br. w Ustroniu odbyło się Spotkanie Piekarzy i Cukierników Śląskich. Celem dwudniowych zjazdów rzemieślników jest integracja branży poprzez wspólną zabawę. To też okazja, by zaprosić ciekawych wykładowców, poruszyć ważne sprawy branży oraz zapoznać się z ofertą firm współpracujących.

  więcej
 • Lekcja z wypiekami firmy Baker

  Lekcja z wypiekami firmy Baker 2

  18 stycznia br. szkolna pracownia technologiczna ZS nr 9 w Jastrzębiu Zdroju zamieniła się w istną manufakturę pieczywa pełnego aromatu i smaku. Wszystko to za sprawą Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego oraz firmy Baker, która po raz pierwszy wzięła udział w szkoleniu z cyklu „Lekcja z Mistrzem”.

  więcej
 • Regionalne produkty polskie na Grüne Woche

  Regionalne produkty polskie na Grüne Woche 0

  To już 78. edycja Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa „Grüne Woche” (18-27 stycznia 2013 r.). Polska uczestniczy w tym wydarzeniu po raz 27, tradycyjnie już pod hasłem „Polska SCHMECKT!” (Polska smakuje!). Główny nacisk położony jest na promocję produktów regionalnych.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe