...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Relacje

 • Merkur w nowej siedzibie

  Merkur w nowej siedzibie 0

  4 lipca firma Merkur uczciła otwarcie nowej siedziby lubelskiego oddziału przy ulicy Gospodarczej 21. Impreza zaskoczyła poziomem i profesjonalną organizacją. Przez kilka godzin nowy magazyn odwiedziło kilkadziesiąt firm z branży.

  więcej
 • VI edycja Kremówki Papieskiej w Rzeszowie

  VI edycja Kremówki Papieskiej w Rzeszowie 0

  Już po raz 6. podkarpaccy cukiernicy i piekarze podjęli się niezwykłego wyzwania, czyli przygotowania 92-metrowej „Kremówki Papieskiej”. Ta uroczystość odbyła się tradycyjnie na centralnym rzeszowskim deptaku, przy ulicy 3 Maja w trzecim dniu czerwca.

  więcej
 • Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze

  Poświęcenie sztandaru SRP RP na Jasnej Górze 0

  Po 22 latach Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP doczekało się własnego sztandaru. 24 czerwca br. na Jasnej Górze podczas Mszy Świętej nastąpiła uroczystość poświęcenia, która przejdzie do historii Stowarzyszenia i polskiego piekarstwa rzemieślniczego.

  więcej
 • Pfahnl na targach w Rokosowie

  Pfahnl na targach w Rokosowie 0

  Producent wysokiej jakości mieszanek, polepszaczy, dodatków do cukiernictwa, kremów i mieszanek wypiekowych zaprezentował swoje produkty podczas VIII spotkania piekarzy, które odbyło się 23 czerwca w Rokosowie.

  więcej
 • Wiosenno-letnie inspiracje z Eco Trade

  Wiosenno-letnie inspiracje z Eco Trade 0

  Co jak co, ale szkolenia z Danielem Waliszewskim z firmy Eco Trade nie są nudne. Lubi to, co robi, lubi się dzielić swoją pasją, a kiedy zaprosi do swojej pracowni innych pasjonatów, to takie szkolenie przypomina dobrą zabawę. I tak właśnie było 19-20 czerwca w Gliwicach przy ul. Okrężnej 8.

  więcej
 • Posiedzenie KRPiC 0

  29 maja 2012 r. w siedzibie Spółdzielni Piekarsko-Ciastkarskiej w Warszawie przy ul. Krakowiaków 103 odbyło się posiedzenie KRPiC, które w całości było poświęcone omówieniu programu ogólnopolskiej promocji pieczywa. Ta promocja ma zmienić przeświadczenie konsumentów, że chleb tuczy.

  więcej
 • Finał Agro Polska 2012

  Finał Agro Polska 2012 0

  Kilkadziesiąt najlepszych polskich firm z branży rolno-spożywczej odebrało nagrody podczas finału XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe