...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Relacje

 • Finał Agro Polska 2012

  Finał Agro Polska 2012 0

  Kilkadziesiąt najlepszych polskich firm z branży rolno-spożywczej odebrało nagrody podczas finału XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA.

  więcej
 • Jak działa e-learning?

  Jak działa e-learning? 0

  29 maja br. w siedzibie ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku zorganizowano ogólnopolskie sympozjum Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU): "Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie"

  więcej
 • Pszczyna z klapsznitą i kołoczem

  Pszczyna z klapsznitą i kołoczem 0

  Najlepszy chleb z fetym, z dodatkiem ogórków małosolnych czy kołocze z pszczyńskich i okolicznych piekarń/cukierń rozchodziły się jak świeże bułeczki. Gdzie? Na rynku w Pszczynie 20 maja br. podczas I Festiwalu Chleba i Kołocza.

  więcej
 • Kompleksowo o bułkach

  Kompleksowo o bułkach 0

  Credin nie kazał długo czekać swoim klientom na kolejne seminarium. Miesiąc po ciasteczkowych rewelacjach przyszedł czas na pieczywo drobne. 15-16 maja br. do Sobótki przybyli rzemieślnicy z całej Polski, żeby zapoznać się z kompleksową ofertą pod kątem produkcji pieczywa drobnego.

  więcej
 • Turniejowy Poznań 2012

  Turniejowy Poznań 2012 0

  24-27 kwietnia br. w Poznaniu odbyły się dwa ogólnopolskie turnieje dla uczniów w zawodzie cukiernik oraz piekarz, zorganizowane przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą wspólnie z poznańskim Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego.

  więcej
 • Rejs dookoła świata

  Rejs dookoła świata 0

  Już po raz szósty firma Ziarnex’93 wraz ze swoimi dostawcami zorganizowała pełne wrażeń targi… 14-15 kwietnia blisko 300 gości weszło po czerwonym dywanie na pokład statku, który cumował przy Hotelu Mrongovia Resort & Spa. Załoga bawiła się w kilku światowych portach, m.in. Japonii, Australii czy Francji, aby powrócić na Mazury.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe