...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Wszystkie artykuły

 • Innowacyjny SIAL

  Innowacyjny SIAL 0

  21-25 października SIAL wzmocni swoje atuty. Tegoroczna sesja organizowana jest pod hasłem Food Connections, realizując strategię nastawioną na innowacje i prezentując wystawę w 100% zorientowaną na odkrywanie i rozwój tendencji rynkowych.

  więcej
 • Droższy eurochlebek

  Droższy eurochlebek 0

  Ceny produktów zbożowych ciągle rosną. Na sytuację wpływają dwa główne czynniki - mniejsze niż przed rokiem zbiory ziarna oraz zbliżające się Mistrzostwa Euro 2012.

  więcej
 • Fornetti szuka franczyzobiorców 0

  Sieć minipiekarni rozwija się w szybkim tempie - punkty sieci pojawiły się ostatnio w Szczecinie, Nowej Iwicznej, Sosnowcu i Krakowie. Następne miasta czekają...

  więcej
 • Czerwona torebka wspiera polskie kupiectwo 0

  Czerwona Torebka spółka akcyjna dołączyła do Polskiej Izby Handlu - donosi dlahandlu.pl. Spółka wraz z pozostałymi członkami organizacji będzie diagnozować potrzeby branży oraz wyznaczać drogę rozwoju.

  więcej
 • Pelion Wiromat na 5+

  Pelion Wiromat na 5+ 0

  Prezentujemy Państwu urządzenie firmy GETH do automatycznego wylewania mas na papier wypiekowy i blachę. Pelion Wiromat zajął I miejsce w wielkanocnym plebiscycie Mistrza Branży w kategorii urządzenia. Gratulujemy!

  więcej
 • Jarmak Śląski z MAMZ-em

  Jarmak Śląski z MAMZ-em 0

  15 -17 czerwca br. do Rybnika zjadą wytwórcy regionalnych wyrobów sztuki użytkowej oraz artystycznej oraz naturalnych produktów spożywczych na Jarmark Śląski, organizowany w ramach V Dni Rybnika. Pojawi się tam również Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego z własnymi atrakcjami.

  więcej
 • Poszukaj pomysłów w nowym MB

  Poszukaj pomysłów w nowym MB 1

  Już jest wyczekany "Mistrz Branży"! Treściwy, urozmaicony, pełen pomysłów na branżę, biznes, technologię oraz sprzedaż. Tego nie znajdziecie w żadnej gazecie!

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe