czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Informacje

Kontakt
Telefon: (22) 862 38 12
(22) 862 39 91
697 111 878
Kod pocztowy: 01-192
Adres siedziby: ul. Leszno 8 lok. 1
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Fax: (22) 862 40 19
E-mail: biuro@warir.org.pl
Strona WWW: http://www.warir.org.pl
Władze
brak informacji
Statut
Pobierz statut
Historia
Polskie rzemiosło, którego historia jest burzliwa i trudna, stoi dziś przed kolejnymi wyzwaniami wynikającymi z reguł rządzących rynkiem. Jest to również czas jego intensywnego rozwoju, a to oznacza rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnie świadczone usługi edukacyjne i egzaminacyjne.

Przykładamy wielką wagę do jakości naszych działań, ponieważ wiemy, jak istotne dla rozwoju gospodarki jest rzemiosło. Wiemy także, że od polskich rzemieślników, działających na polskim i europejskim rynku, wymagane są najwyższej klasy umiejętności, które pozwolą swobodnie konkurować z innymi. Aby zapewnić polskim rzemieślnikom możliwości rozwoju sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które łączymy z nowoczesnym podejściem biznesowym. Wysoki poziom usług osiągamy dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowanymi szkoleniowcami i egzaminatorami. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, spełniamy wymagania ministerialne odnośnie kwalifikacji, jakie posiadać powinni nasi współpracownicy.
Opis działalności
W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów zawodowych w wielu poszukiwanych zawodach. Organizujemy egzaminy czeladnicze i mistrzowskie oraz usługi związane z przygotowywaniem certyfikatów upoważniających do pracy w innych państwach Unii Europejskiej. Swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju, a nasza oferta cenowa jest najatrakcyjniejsza na rynku.

Naszym celem jest wzmocnienie pozycji polskiego rzemiosła w kraju i za granicą, a także umożliwienie wszystkim zainteresowanym zdobycia przydatnych, dających silną pozycję na rynku pracy, kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem przydatnych i konkretnych umiejętności potwierdzonych certyfikatem do skorzystania z naszej oferty!
Członkowie
brak informacji
Firmy zrzeszone
brak informacji
Partnerzy
HRC
Mobilis
Recfood
Lubelska Izba Rzemieslnicza
Kurier Fryzjerski
Fryzjerzy.com
Modne Włosy
Fryzjer Polski
Dlapiekarzy.pl
Naszepiekarnie.pl
Piekarnie24.pl
Szkoły i uczelnie
brak informacji

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe