...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Informacje

Kontakt
Telefon: (32) 455 49 85
Kod pocztowy: 44-300
Adres siedziby: Zamkowa 5
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Województwo: śląskie
Strona WWW: http://www.cech.wodzislaw.pl
Władze
Starszy Cechu - Jerzy Waltar
I Podstarszy Cechu - Aleksander Harnasz
II Podstarszy Cechu - Józef Kowalski
Statut
brak informacji
Historia
Podstawą prawną powołania Cechu była decyzja Kierownika Wydziału Przemysłu Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Katowicach z dnia 20 lutego 1957 roku. W tej formie Cech funkcjonował do 31 sierpnia 1998 roku, kiedy to na mocy uchwały Walnego Zgromadzenia Delegatów zmieniającej dotychczasowy statut - Sąd Rejonowy w Katowicach przekształcił Cech Rzemiosł Różnych w Wodzisławiu Śl. w Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. Za zasługi w rozwoju rzemiosła Cech został wyróżniony wieloma odznaczeniami, z których do najcenniejszych należy złoty medal im. Jana Kilińskiego.
Cech, jako organizacja promuje swoich członków nie tylko na terenie powiatu, ale również w województwie i kraju. To z inicjatywy Cechu w 27 kwietnia 2002 r. osiem firm otrzymało od Krajowego Państwowego Inspektora Pracy świadectwo zakładu pracy bezpiecznej. Taki tytuł został przyznany także Cechowi. Po raz pierwszy świadectwa te wręczono w Wodzisławiu Śl., a nie jak do tej pory bywało w Warszawie.
Dla jeszcze lepszej obsługi swoich klientów Cech 12 września 2002 r. uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9000-2001. I tym razem jesteśmy pierwszym Cechem w Polsce, który taki certyfikat uzyskał.
1 sierpnia 2003 r. Fundusz Poręczeniowy z Katowic przyznał Cechowi certyfikat Punktu Konsultacyjnego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego, który jest świadectwem uzyskania autoryzacji do wykonywania usług z zakresu metodologii udzielania poręczeń, doradztwa dla wnioskodawców oraz zasad przygotowywania wniosków.
Opis działalności
Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą - z uwzględnieniem zasady dobrowolności - osoby wykonujące działalność wytwórczą, handlową, budowlaną lub usługową prowadzoną na podstawie art. 2 ustawy z dnia 23 grudnia 1988 roku o działalności gospodarczej (wyciąg z & 1 Statutu Cechu). Cech posiada osobowość prawną i jest zarejestrowany w Sądzie Rejonowym X Wydział Gospodarczy w Gliwicach pod numerem KRS 0000076929 w rejestrze stowarzyszeń i rejestrze przedsiębiorców.
Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim zrzesza zakłady prowadzące działalność gospodarczą na terenie miast: Jastrzębie Zdrój, Pszów, Racibórz, Radlin, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śl., oraz gmin: Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice, Mszana. Zakłady pogrupowane są w branżach: budowlanej, drzewnej, fryzjerskiej, metalowej, ogólnej, motoryzacyjnej, spożywczej.
Członkowie
Jan Jasiak
Tomasz Włodarczyk
Roman Juzek
Małgorzata Poławska
Bolesław Sitko
Czesław Pyszny
Andrzej Ryszka
Jan Worek
Firmy zrzeszone
brak informacji
Partnerzy
brak informacji
Szkoły i uczelnie
brak informacji
 • IV Bal Rzemieślniczy

  14 stycznia 2012 r. w sobotę w Domu Przyjęć „PRADZIAD” w Rogowie odbędzie się IV Bal Rzemieślniczy.

  Więcej
 • Mikołajki z Cechem

  Mikołajki z Cechem

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do lat 10 na spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 5 grudnia 2011 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w FIKOLANDII.

  Więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe