...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Informacje

Kontakt
Telefon: 32 434 53 66
Kod pocztowy: 44-240
Adres siedziby: os. Księcia Władysława
Miejscowość: Żory
Województwo: śląskie
Facebook: https://www.facebook.com/almanach.cukierniczo.piekarsk
Strona WWW: http://www.mamz.pl
Władze
brak informacji
Statut
brak informacji
Historia
brak informacji
Opis działalności
brak informacji
Członkowie
brak informacji
Firmy zrzeszone
brak informacji
Partnerzy
brak informacji
Szkoły i uczelnie
brak informacji

Egzaminy, kursy, szkolenia

Warsztaty z technologii ciasta półfrancuskiego

dodano , MAMZ, materiał promocyjny

Od 17 stycznia 2012 r. odbywały się warsztaty z zakresu techniki i technologii produkcji ciastek półfrancuskich, zorganizowane przy współpracy firmy Dossche Mills i wsparciu firmy Savpol. W poniedziałek odbędzie się konkurs zamykający.

Szkolenia skierowane były dla uczniów w zawodach cukiernik, piekarz, kucharz i zawodach pokrewnych. Udział w nich wzięło 23 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Żorach, Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej w Rybniku, Zespołu Szkół nr 5 w Rybniku, Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu Zdroju, Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu Zdroju. Zajęcia szkoleniowe przeprowadził technolog firmy Dossche Mills - Karol Nowicki (belgijaska firma Dossche specjalizuje się m.in. w produkcji produktów młynarskich, ciast mrożonych i komponentów cukierniczych i piekarskich).  

Adepci Akademii zapoznali się z nowymi surowcami oraz przećwiczyli kilka technik produkcji ciasta półfrancuskiego i formowania szerokiej gamy wyrobów tego asortymentu. Program warsztatów obejmuje ponadto zajęcia praktyczne utrwalające nabyte umiejętności oraz sprawdzenie poziomu przyswojenia nowych kwalifikacji, które będzie miało formę konkursu. 

Konkurs zamykający warsztaty odbędzie się 23 stycznia 2012 r. Uczestnicy po zaliczeniu wszystkich etapów warsztatów otrzymają certyfikaty poświadczające nabycie kwalifikacji w ramach zadania zawodowego: produkcja wyrobów z ciast półfrancuskich i francuskich. Przewiduje się również nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy osiągną najlepsze wyniki w części konkursowej. Patronat nad organizacją warsztatów objął portal branżowy DlaPiekarzy.pl, który jest również fundatorem nagród rzeczowych dla zwycięzców konkursu.  

Sprawozdanie z etapu szkoleniowego warsztatów oraz fotorelacja dostępne są na stronie internetowej Małej Akademii Mistrzostwa Zawodowego: www.mamz.pl

 

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe