...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Informacje

Kontakt
Telefon: (22) 862 38 12
(22) 862 39 91
697 111 878
Kod pocztowy: 01-192
Adres siedziby: ul. Leszno 8 lok. 1
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Fax: (22) 862 40 19
E-mail: biuro@warir.org.pl
Strona WWW: http://www.warir.org.pl
Władze
brak informacji
Statut
Pobierz statut
Historia
Polskie rzemiosło, którego historia jest burzliwa i trudna, stoi dziś przed kolejnymi wyzwaniami wynikającymi z reguł rządzących rynkiem. Jest to również czas jego intensywnego rozwoju, a to oznacza rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnie świadczone usługi edukacyjne i egzaminacyjne.

Przykładamy wielką wagę do jakości naszych działań, ponieważ wiemy, jak istotne dla rozwoju gospodarki jest rzemiosło. Wiemy także, że od polskich rzemieślników, działających na polskim i europejskim rynku, wymagane są najwyższej klasy umiejętności, które pozwolą swobodnie konkurować z innymi. Aby zapewnić polskim rzemieślnikom możliwości rozwoju sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które łączymy z nowoczesnym podejściem biznesowym. Wysoki poziom usług osiągamy dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowanymi szkoleniowcami i egzaminatorami. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, spełniamy wymagania ministerialne odnośnie kwalifikacji, jakie posiadać powinni nasi współpracownicy.
Opis działalności
W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów zawodowych w wielu poszukiwanych zawodach. Organizujemy egzaminy czeladnicze i mistrzowskie oraz usługi związane z przygotowywaniem certyfikatów upoważniających do pracy w innych państwach Unii Europejskiej. Swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju, a nasza oferta cenowa jest najatrakcyjniejsza na rynku.

Naszym celem jest wzmocnienie pozycji polskiego rzemiosła w kraju i za granicą, a także umożliwienie wszystkim zainteresowanym zdobycia przydatnych, dających silną pozycję na rynku pracy, kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem przydatnych i konkretnych umiejętności potwierdzonych certyfikatem do skorzystania z naszej oferty!
Członkowie
brak informacji
Firmy zrzeszone
brak informacji
Partnerzy
HRC
Mobilis
Recfood
Lubelska Izba Rzemieslnicza
Kurier Fryzjerski
Fryzjerzy.com
Modne Włosy
Fryzjer Polski
Dlapiekarzy.pl
Naszepiekarnie.pl
Piekarnie24.pl
Szkoły i uczelnie
brak informacji

Egzaminy, kursy, szkolenia

Egzaminy czeladnicze i mistrzowskie w zawodach piekarz i cukiernik

dodano , warir, materiał promocyjny

Warszawska Izba Rzemieślnicza zaprasza wszystkich chętnych na egzaminy czeladnicze i mistrzowskie w zawodach piekarz i cukiernik.

Zdaj egzamin czeladniczy w Warszawskiej Izbie Rzemieślniczej. Podnieś swoje kwalifikacje i wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy.

Zdany egzamin to certyfikacja kompetencji zawodowych, których potwierdzeniem jest dokument wydawany przez Izbę Rzemieślniczą, na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 22 marca 1989r. o rzemiośle (Dz. U. z 2002 r. Nr 112, poz. 979, z późn. zm.).

Świadectwa Czeladnicze i Dyplomy Mistrzowskie wystawiane przez izby rzemieślnicze są formalnym potwierdzeniem kwalifikacji zawodowych. Jest to urzędowy dokument umacniający pozycję zawodową na krajowym rynku rzemieślniczym, a także jest on honorowany (po przeprowadzonej procedurze legalizacji) w krajach europejskich, gdzie do uruchomienia działalności gospodarczej wymagane są potwierdzone kwalifikacje zawodowe.

Potwierdzanie rzemieślniczych kwalifikacji zawodowych w trybie izbowych egzaminów czeladniczych i mistrzowskich jest znanym i stosowanym rozwiązaniem w kręgu państw członkowskich UE. Pracownik legitymujący się takim dokumentem
to sprawdzony fachowiec pożądany na rynku pracy. Dokument ten uwiarygodnia kompetencje rzemieślnika w oczach pracodawcy.

Serdecznie zapraszamy!

Warszawska Izba Rzemieślnicza ul. Leszno 8 lok. 1 01-192 Warszawa Tel. 22 862 38 12 Tel. 22 862 39 91 Fax. 22 862 40 19 Kom. 697 111 878 E-Mail. biuro@warir.org.pl www.warir.org.pl

 

 

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe