...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Mistrz Branzy prezentuje tegorocznych wystawców na Expo Sweet 2014. W naszym katalogu produktów i nowości znajdą Państwo między innymi urządzenia piekarnicze, maszyny chłodnicze i do produkcji ciasteczek, piece modułowe i miesiarki. Nie zabrakło też miejsca na maszyny i dodatki do lodów, z którymi warto się zapoznać. Nowości produktowe dla branży cukierniczo-lodziarskiej zebrane w jednym miejscu! Przedstawiamy również młode talenty, uczniów szkół gastronomicznych i hotelarskich, którzy wezmą udział w konkursie na Expo Sweet 2014 – IV Mistrzostwach Szkół Cukierniczych. IV Mistrzostwa Szkół Cukierniczych wyłoniły najlepszych, którzy być może już niedługo będą kształtować polskie trendy w cukiernictwie i piekarnictwie.

Expo Sweet 2014 i Mistrz Branży przedstawiają

Prezentacje wystawców - Expo Sweet 2014

Wystawcy na ExpoSweet 2014