...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Najnowsze ogłoszenia

 • Rajd rowerowy z firmą Bartex i Lesaffre

  Na co dzień firma Bartex zaopatruje ciastkarnie, piekarnie, kawiarnie oraz lodziarnie działające w regionie częstochowskim, ale raz na rok zabiera swoich klientów na rajd rowerowy połączony z atrakcjami. Rok temu współorganizatorem niedzielnej wyprawy na dwóch kółkach była firma Pfahnl, w tym w organizację wyprawy zaangażował się znany producent drożdży, Lesaffre z Wołczyna. Wyszukaniem trasy zajął się, podobnie jak w 2011 r., Krzysztof Arabas alias Krzara, pasjonat i organizator rajdów rowerowych.

  Częstochowa ‒ Przybynów

  W niedzielę 9 września ponad 30-osobowa grupa starszych i młodszych cyklistów ruszyła o godz. 9.00 z ul. Żyznej 58 w Częstochowie, czyli spod siedziby firmy Bartex.

  Pod przewodnictwem Krzysztofa Arabasa rowerzyści trafili na jurajski Szlak Zagród Edukacyjnych w okolicach Zalewu Porajskiego. Warto dodać, że szlak w 2008 r. otrzymał certyfikat na najlepszy częstochowski produkt turystyczny. Wycieczka tematycznie nawiązywała do ubiegłorocznego rajdu rowerowego. W tym roku zagoszczono dodatkowo w agrozagrodach: pierogarni, koziej oraz strusiej. Docelowo jednak zmierzano do agrogospodarstwa „Pod Skałką” w Przybynowie, gdzie zaplanowano dłuższy odpoczynek i rozrywkę na łonie natury.

  Piknik Pod Skałką      

  Na terenie agrogospodarstwa „Pod Skałką” można było nie tylko dłużej odpocząć w bliskim kontakcie z naturą i zwierzętami, ale też czegoś się dowiedzieć. Powrót do historii fundował miniskansen, w którym każdy mógł zajrzeć do chaty jurajskiej z XIX w. czy starej kuźni. Wśród najmłodszych uczestników wypadu rowerowego dużym zainteresowaniem cieszył się zwierzyniec, gdzie największą frajdą było karmienie wielbłądów, lam, kangurów, kucyków, świnek wietnamskich czy ptactwa domowego. W tym samym czasie dzieci miały do swojej dyspozycji plac zabaw z dmuchaną zjeżdżalnią i skocznią. Jednak niewątpliwym hitem wycieczki był konkurs dojenia krowy, w której konkurowali młodzi i starsi! Nagrodą dla wszystkich było wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem.

  Finał

  Po trzech godzinach wypoczynku i zabawy przyszedł czas na powrót, czyli ponad 30 km drogi do Częstochowy na ul. Żyzną. W sumie w tym dniu na rowerach przejechano ponad 60 km. To – jak podają organizatorzy rajdu – więcej niż w ubiegłym roku! Mimo że tak duży dystans dał się wszystkim mocno we znaki, to naszym piekarzom ani cukiernikom, nie mówiąc o organizatorach, zakwasy niestraszne. Za rok znowu zasiądą na rowery i poszukają przygód na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

  Więcej zdjęć z wycieczki na dwóch kółkach znajduje się na blogu Krzary.

  Dowiedz się więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe